KuveytTürk Altına Altın Katılma Hesabı!

KuveytTürk Altına Altın Katılma Hesabı! Altın Havale Nedir? Altın Forward İşlemi Nasıl Yapılır? Altın Çek Nedir? Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

KuveytTürk Altına Altın Katılma Hesabı!

KuveytTürk altına altın katılma hesabı sadece 10 gram altın ile hemen açılabiliyor. Faizsiz getiri sağlayan bir bankacılık sistemi olduğu için de büyük ilgi görüyor.

10 gram altın alarak açılabilen altına altın katma hesabı, KuveyTürk’te de en çok tercih edilen bankacılık hizmetleri arasında yer alıyor. Kişilerin,  10 gram altın ile açtıkları hesaplarına ekledikleri tüm altınlar reel sektörde değerlendiriyor. Bu da kişilerin hesaplarına altın olarak geri dönüyor.

Altın Havale

Altın bankacılığı çağının başlaması ile birlikte, altın havale işlemleri de birçok kişi tarafından tercih ediliyor. KuveytTürk müşterilerine altın hesabı sahiplerinin, başka hesaplara altın havalesi yapmasına imkan tanıyor. İsteğe göre hesabınızda bulunan altınları kolayca külçe veya gram olarak başka hesaplara havale edebilirsiniz.

Hem hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan hem de masrafsız bir şekilde altın havalesi, kolay bir bankacılık işlemi olarak gerçekleşiyor. Masrafsız şekilde yapılabildiği için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Çalınma, kaybolma gibi güvenlik problemleri yaşanmadığı için de birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Altın Forward

Altın yatırımcıları en çok altın fiyatlarında meydana gelen değişikliklerden dolayı endişe taşıyor. Kuveyt Türk tarafından sunulan altın forward işlemi, bu durumda yatırımcıyı koruyor. Aynı zamanda bu hizmet, düşük miktarda para ile yüksek kazanç imkanı tanıdığı içinde sıklıkla tercih ediliyor. Bu hizmette müşterilere altın piyasasındaki fiyat değişikliklerinden arınma hizmeti sunuluyor.

Altın Çek

Altın bankacılığının gelişmesi ile birlikte özel gün hediyelerinin de şekli değişiyor. TL ve dolar cinsindeki hesaplarınız üzerinden KuveytTürk sevdiklerinize altın çek hediye etme fırsatı tanıyor. Üstelik bu işlem için KuveytTürk müşterisi olmanız da gerekmiyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…