Yapı Kredi Basın İlişkileri Uzmanı Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Basın İlişkileri Uzmanı Alımı Yapıyor! Yapı Kredi Bankası Yeni Personel İşi Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Yapı Kredi Basın İlişkileri Uzmanı Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile Basın İlişkileri Uzmanı personeller aradığını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımları Yapacağını Bildiriyor

Banka personel alımları ile işe alım sağlayacağını bildiren Yapı Kredi Bankası açık pozisyonun Basın İlişkileri Uzmanı olduğunu duyurdu. Banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların;

  • Üniversitelerin sosyal bilimler, iletişim ile ilgili bölümlerinden lisansı olması,
  • PR ajansında ve/veya kurumsal iletişim, medya ilişkileri, stratejik iletişim alanlarında en az 3-4 yıl tecrübesi olması,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Tercihen finansal iletişim bölümlerinde tecrübesi olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel İşi Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş ilanları ile ilgilenen kişilerin hangi görevleri alacakları da duyuruda belirtiliyor. Yeni personeller banka ve iştiraklerinin medya ilişkilerinin idaresini yapmak ve sunumlarının hazırlanması yapmak ve basın bülteni, konuşma metni, röportaj, Q&A gibi tüm içeriklerin hazırlanması gibi görevler alacaklar. Yapı Kredi Bankası Basın İlişkileri Uzmanı iş başvuruları 07 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-basin-iliskileri-uzmani-2387990
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın