TEB Portföy- Satış ve Pazarlama Yöneticisi Aradığını Duyurdu!

TEB Portföy- Satış ve Pazarlama Yöneticisi Aradığını Duyurdu! TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
TEB Portföy- Satış ve Pazarlama Yöneticisi Aradığını Duyurdu!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Portföy- Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda Portföy- Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Üniversite mezunu olması,
  • En az 8 yıl tecrübeli olması,
  • Portföy yönetimi şirketinde veya Banka GM/Özel Bankacılık ya da Şube’de yatırım ürünlerinde satış tecrübesi olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Sermaye Piyasaları ürünlerine hakim ve SPK İleri seviyede lisanslı olması,
  • Sunum ve Raporlama becerisi gelişmiş olması,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu

TEB banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 14 Aralık 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Türk Ekonomi Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-teb-portfoy-satis-ve-pazarlama-yoneticisi-2391780
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın