Akbank ATM Yönetici Yardımcısı Personel Alımı!

Akbank ATM Yönetici Yardımcısı Personel Alımı! Akbank Yeni Personel Alımı İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
Akbank ATM Yönetici Yardımcısı Personel Alımı!

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun ATM Yönetici Yardımcısı olduğunu duyuruyor.

Başlıklar

Akbank Uzman Personel Arıyor

Akbank iş ilanları dahilinde yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyulduğunu, açık pozisyonun ATM Yönetici Yardımcısı olduğunu bildirerek açık pozisyona dair yapılacak başvurularda ne gibi şartların, özelliklerin ve niteliklerin arandığı gibi bilgiler de paylaşıldı. Buna göre banka iş ilanları ile ilgilenen adayların Akbank’ın bu duyurusuna başvuru yapacak adayların;

  • Üniversitelerde (Öğrenci), Üniversiteden (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) olması,
  • ATM parkur ve kanal yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübesi olması,
  • MS Ofis programlarına iyi derecede kullanabiliyor olması,
  • Çok İyi düzeyde İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Akbank Yeni Personel Alımı İş Başvurusu

Banka iş başvurusu yaparak Akbank bünyesinde çalışmak istediğini bildiren ve bir bankada kariyer planına devam etmek isteyen kişilerin işe alımlarının sağlanması durumunda hangi görevleri ve sorumlulukları alacakları Banka tarafından yapılan duyuruda detaylı bir şekilde anlatılıyor. Adayların başvuruları Banka’nın ilgili birimi tarafından 02 Aralık 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecektir.

İlginizi Çekebilir:  Aktif Yatırım Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-atm-yonetici-yardimcisi-2384466
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın