Vakıf Katılım Bankası Strateji ve İş Geliştirme Yetkilisi Aradığını Duyurdu!

Vakıf Katılım Bankası Strateji ve İş Geliştirme Yetkilisi Aradığını Duyurdu! Vakıf Katılım Bankası İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
Vakıf Katılım Bankası Strateji ve İş Geliştirme Yetkilisi Aradığını Duyurdu!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Strateji ve İş Geliştirme Yetkilisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Vakıf Katılım Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Vakıf Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda Strateji ve İş Geliştirme Yetkilisi pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği gibi detaylar da paylaşıldı. Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler fakülteleri ya da Mühendislik bölümlerinden mezun olaması,
  • Teknoloji ve Finans dünyasına ilgili ve bu alanlarda araştırma yapıyor olması,
  • İleri düzeyde İngilizce biliyor olması,
  • Analitik düşünme yeteneği olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Sunum ve ikna kabiliyetinin yüksek olması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Vakıf Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir. Vakıf Katılım Bankası iş başvuruları 21 Kasım 2019 tarihine kadar sürecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-strateji-ve-is-gelistirme-yetkilisi-2378212
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın