Ana SayfaKredilerING Bank Turuncu Hesap Avantajları

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Müşteriler, Turuncu Hesapta gün içerisinde işleyen faizi yine günlük olarak hesaplarında görebiliyorlar. Turuncu Hesap üzerinde faizin günlük olarak işlemesi müşterilere yapılan para çekim işlemlerinden sonra, hesapta bulunan tutardan komisyon alınmamasını da beraberinde getiriyor.

ING Turuncu Hesaba yeni gelmiş olan müşteriler, ING tarafından belirlenen hoş geldin faizini alıyorlar. Hoş geldin faizi müşterilerin Turuncu Hesaba geçmelerini takiben 2 ay süresince devam ediyor. Turuncu hesap bütçeye katkı sağlamasının yanı sıra EFT ve havale gibi işlem yapabilme seçeneklerini de sağlıyor.

ING Turuncu Hesap Özellikleri

Turuncu Hesap sahibi yeni olanlar için ING tarafından sunulan ve 2 ay boyunca devam eden hoş geldin faizi, her gün hesaba işleyecek şekilde planlanıyor. Yeni Turuncu Hesap sahipleri 2 ay süresi boyunca hoş geldin faizinden yararlanmalarından sonra, 2 ayın sonunda da istedikleri süre boyunca ING standart faiz oranından yararlanmaya devam edebiliyorlar. Standart olarak müşterilere sunulmakta olan faiz oranı da günlük olarak hesaplara yansıtılıyor.

ING Turuncu Hesap müşterileri için hoş geldin faizi olarak sunulan faizde üst limit 1.000.000 TL olarak belirleniyor. Müşteriler Turuncu Hesap ile birlikte sahip oldukları EFT ve Havale yapabilme işlemlerinde, ING Bank’ın bu işlemler için standart ücretlendirmesine tabii tutuluyorlar. ATM’lerden Turuncu Hesap’a para yatırılabilme özelliği sağlanıyor. Müşteriler, aylık olarak düzenli birikim talimatlarını vadesiz ING hesapları üzerinden ya da ING kredi kartları üzerinden verebiliyorlar.

ING Bank müşterilerinin sahip oldukları vadesiz hesaplar üzerinden de talimat verilebiliyor. Vadesiz hesaplardan verilen talimatlar hızlı bir şekilde aynı günün bitiminde Turuncu Hesap’ta bulunuyor ve ertesi günden itibaren hesaba faiz oranı işlemeye başlıyor.

ING Bank Turuncu Hesap ile Ne Kadar Kazanırsın?

ING Bank turuncu hesap faiz oranı yüzde 11,14 olarak belirlenmiştir. 1 yıl vadeli 100.000 TL için yatırım yapıldığı zaman yıl sonundaki kazanç 13.114,36 TL olmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.