Türkiye Finans Bireysel Krediler Operasyon Yetkili Yrd. Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Bireysel Krediler Operasyon Yetkili Yrd. Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Bireysel Krediler Operasyon Yetkili Yrd. Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Bireysel Krediler Operasyon Yetkili Yrd. olduğunu bildiriyor. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Yeni Personel Alımı için Aranan Şartlar

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İstanbul-Ümraniye şubesinde göre verilmek üzere Bireysel Krediler Operasyon Yetkili Yrd. alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Buna göre kariyer hedeflerinde faizsiz bankacılık alanında görev almak olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Adayların;

  • Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olması,
  • MS Office uygulamalarına (Word, Excel, Powerpoint) iyi derece kullanabiliyor olması,
  • Tercihen İngilizce biliyor olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Bireysel Krediler Operasyon Yetkili Yrd. pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Yeni personeller Hızlı finansman kredilerinin bloke çözümle ilgili evrak kontrolü ve blokenin kaldırılması gibi işlemlerden sorumlu olacaklar. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 24 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-a-s-bireysel-krediler-operasyon-yetkili-yrd-yetkili-2474029
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın