Denizbank, öğrencilerin katılım sağlayabileceği üst düzey yöneticilerin ve eğitmenlerin bir arada olduğu Kampüs Deniz’de Etkinliği düzenliyor.

Kampüs Deniz’de Etkinliğine Kimler Başvuru Yapabilir?

Üniversite 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olmak tek kriterdir.  Midtremleri, quizleri, sunumları, projeleri kenara bırakın, CV hazırlama derdine son verin, yüzlerce öğrencinin bir arada olduğu network ortamında bulunun diye seslenen Denizbank, en kolay ve eğlenceli yoldan bankacılık dünyasının kapılarını aralıyor.

Başvuru yapacak öğrenci adayların Türkiye’nin neresinde olduğuna, hangi bölümde, hangi üniversitede okuduğuna bakmıyor, sadece bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen, banakcılıkla ilgili aklındaki ön yargıları kırmak isteyen öğrencileri bu etkinliğe davet ediyor.

Denizbank Kampüs Denizde Etkinliği Ne Zaman?

Etkinlik 11 Mart 2020 saat 14.00 ile 18.00 saatleri arasında Denizbank Türkiye Genel Müdürlük Binası Selma Akboğa Salonu’nda!

Başvuru yapmak için son tarih ise 9 Mart!

Başvuru adresi için hey@bankaciyim.net’e mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın