Akbank Deneyimli Teknisyen Alımı Yapıyor!

Akbank Deneyimli Teknisyen Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Akbank Deneyimli Teknisyen Alımı Yapıyor!

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun Deneyimli Teknisyen olduğunu açıkladı.

Başlıklar

Akbank Yeni Banka Personel Alımları

Akbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Teknisyen pozisyonunda açık olduğunu, bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin başvurularının kabul edildiğini, başvuru şartlarının neler olduğunu ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da bildirdi. Banka iş başvurusu yapmak ve Akbank bünyesinde işe başlamak isteyen kişilerin;

  • Alanında en az 2 yıl deneyimli olması,
  • EKAT belgesi olması,
  • Jeneratör, güç elektroniği, pano, alçak ve orta gerilim, tesisat, kablolama konularını biliyor olması,
  • MS Office programlarını kullanabiliyor olması,
  • Tercihen iyi derecede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Akbank Personel Alımı İş Başvuruları

Başvuru sahiplerinin iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz vermeleri sonradan sağlanacak geri dönüşler için önem taşır.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Ağustos 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=b6e8329c-6164-ea11-a2fe-005056a027ae&jobadid=ab35a0c5-195d-ea11-a2f9-005056a0112e&prime=false
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın