CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu! CEPTETEB Kredi Kartı Faiz Oranları! CEPTETEB İle Şubeye Gitmeden Birçok Bankacılık İşleminizi Yapın. Detaylar İçin...

0
CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

Başlıklar

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu!

Dijital bankacılığın yaygınlaştığı şu dönemlerde, birçok banka şubesiz bankacılık yoluna gitmektedir. TEB bankası da teknolojinin koyu bir takipçisidir. Teknolojiyi en iyi şekilde, bankacılık sisteminin bir parçası haline getirmiştir. Bunun en iyi örneği ise CEPTETEB’dir. CEPTETEB şubeye gitmeden birçok bankacılık işlemini gerçekleştirmeyi sağlar.

Masrafsız bir bankacılığın sağlandığı CEPTETEB Kredi Kartı hizmeti de vermektedir. CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunu istediğiniz her yerden yapabiliyorsunuz. Alışverişlerinizde bonus kazanabilirsiniz, bonus üye iş yerlerinde ekstra bonus kazanırsınız, taksit seçeneklerini yakalar ve farksız  alışveriş yaparsınız. Üstelik 50.000 müşterinin de kart aidatı ücreti olmayacak.

CEPTETEB Kredi Kartı Faiz Oranları!

CEPTETEB Kredi Kartı’nın içinde neler mi var? Hafta Sonu Paketleri, She paketleri, market paketleri ve birçok avantaj. CEPTETEB Kredi Kartı faiz oranları ücretlendirmeler dahilinde, yapacağınız işleme göre uygun faiz oranları içermektedir. Paketler için de bazı masraflar talep edilebilmektedir. CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu yaptıktan sonra Başvurum Nerede butonuyla başvurunuzun takibini yapabilirsiniz. Başvurmak içinse Hemen Başvur butonuna tıklamalısınız.

Marketten giyime kadar birçok avantajın sağlandığı kredi kartı, ortalama olarak 3 dakika da başvuruyu tamamlamayı sağlıyor. TC Kimlik Numaranız, Cep Telefonu Numaranız gibi bilgileri girdikten sonra işleme devam ediyorsunuz. Daha sonra SMS Doğrulama bölümüyle karşılaşacaksınız. Telefonunuza gelen kodu girdikten sonra diğer adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Çalışma/Gelir/Adres gibi bilgileri dolduruyorsunuz. Kimlik bilgileri de dolduruktuktan sonra size başvurunuzla ilgili özet geçiliyor ve Sonuç kısmıyla başvuruyu tamamlıyorsunuz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın