Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Emeklilere Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi - Mesajla 50 Bin Lira

Halkbank’tan Emeklilere Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi – Mesajla 50 Bin Lira
H

-

Halkbank emeklilere hem mesajla hem internetten 50 bin TL’ye kadar kredi desteği veriyor. Düşük faiz oranlarıyla uygun taksitlerle temin edilen kredinin detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Halkbank’tan Emeklilere 50 Bin Lira Kredi

Halkbank emekliler için çok özel bir kredi kampanyası sunuyor. İster masrafsız, ister normal şekilde çekilebilen kredinin üst limiti tam 50 bin liraya kadar çıkabiliyor. Üstelik bu krediye başvurulduğunda kredi kısa sürede sonuçlanabiliyor. Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi sadece emekli vatandaşlarımız için geçerli bir kredidir. Emekli olmayanlar bu kredi fırsatından faydalanamazlar.

Mesaj Atarak Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz!

Mutlu emekli ihtiyaç kredisine sms ile başvuru yapılabiliyor. Bunun için telefonunuzun sms bölümünü açıp emekli, EMEKLİ, TC kimlik numarası, gelir durumu, istenen kredi tutarı şeklinde bir mesaj hazırlayıp 3542’ye göndermeniz gerekiyor. Kısa süre sonra ne kadar kredi çekebileceğinize dair bilgi sizlere bildiriliyor.

Emekliler masrafsız kredi çekmek isterlerse sadece sigorta bedeli ödemeleri yeterli oluyor. Bunun yanı sıra kredinin faiz oranı ise 1,68 oluyor. Emekliler masraflı kredi çektiklerinde ise 250 liralık bir kredi tahsis ücreti ödüyorlar. Bu kredi tahsis ücretini ödeyen emekliler için faiz tutarı 1,68 olarak belirlenmiş.

Eğer emekli 55 yaşındaysa ve 50 bin liralık krediyi 3 yıl, yani 36 ay vadeli olarak çekiyorsa ortalama 707 liralık bir hayat sigortası bedeli ödemelidir. Bu tutar değişebilir, burada emeklinin yaş durumu önemlidir. Krediye sms ya da internet üzerinden başvurulduğunda üst limit sadece 15 bin lira olacaktır. Bu limiti 50 bin liraya kadar arttırmak isteyen emeklilerin şube aracılığıyla başvuru yapmaları gerekiyor. Kredi çeken emeklilere kredili mevduat hesabı da açılmaktadır. Bu hesabı açtırmayan ve hayat sigortası yaptırmayan emekliler kredi çekemezler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol