Yapı Kredi Esnek Hesap Başvurusu!

YapıKredi Esnek Hesap Başvurusu! YapıKredi Esnek Hesapla İlgili Özel Bilgilere Nasıl Ulaşabiliriz? Deteylar İçin...

0
Yapı Kredi Esnek Hesap Başvurusu!

Yapı Kredi Esnek Hesap Başvurusu!

Yapı Kredi Esnek Hesap, kredili mevduat hesaplarından bir tanesidir. Yanınızda para bulunmaması halinde ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktadır. Yapı Kredi Esnek hesapla birlikte limitleriniz dahilinde acil nakit, ödeme ve alışveriş ihtiyaçlarınız bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Doğrudan nakit para çekebileceğiniz Yapı Kredi Esnek Hesap Başvurusu yapanlar aynı zamanda faturalarınız için verdiğiniz otomatik ödeme talimatı için de kredi limitinizden ödeme yapar. World Bank Kart’da alıveriş yapmanıza devam edebilmenizi sağlar.

Esnek Hesap Başvurusu yapanlar için hesaplanan faiz, kullanılan gün ve tutar üzerinden hesaplanmaktadır. Herhangi bir kullanım yapmadığınız taktirde, faiz uygulanmaz. Yapı Kredi Esnek Hesap Başvurusu yapmak isteyenler internet şubelerini kullanabilirler. Bunun yanında yine mobil bankacılık hizmetiyle Esnek Hesap başvurusu yapılabilir.

Bu başvurular için sisteme müşteri girişi sağlamanız gerekmektedir. Şifreniz yoksa Yapı Kredi sayfasından şifre Al butonunu kullanabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız da yine aynı işlemi şifremi unuttum bölümüyle geçekleştirebilirsiniz.

Esnek Hesap Başvurusu için bazı evraklar gerekmektedir. Bu evraklar; Nüfus cüzdanı fotokopisi, Gelir belgesi, İkametgah belgesi veya son üç aya ait faturalar. Yapı kredi esnek hesap başvurusu yapanlar en yakın ATM’lerden de başvuru sağlayabilir. Başvurunun yapılabileceği diğer kanallar, Şubeler veya telefon bankacılığıdır.

Ayrıca e-postayla bilgilendirilmeleriniz de sağlanacak olup hesabınızla ilgili özel bilgilere de ulaşabilirsiniz. Ne kadar ödeyeceğinizle ilgili sorularınız için Yapı Kredi başvuru kanallarından yardım alabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın