Türkiye Finans Engelli Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans yaptığı banka personel alımları duyurusunda İstanbul (Ümraniye) şubesi için Engelli Kurumsal Kredi Tahsis Yetkilisi alımlarının başladığını bildirdi.

Engelli Banka Personeli İşe Alım Şartları

Engelli İnsan Kaynakları Hizmetleri Ofis Görevlisi alımları yapacağını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası, banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir. Adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

  • Engelli raporu %40 ve üzeri olması,
  • Türkiye İş Kurumu’na Kayıtlı olması

Türkiye Finans İş Başvurusu Detayları

İnsan Kaynakları Hizmetleri Ofis Görevlisi işi kapsamında deneyimlilik aranmamaktadır. Görevleri ise;

  • İnsan Kaynakları Özlük ekibine gelen evrakların takip ve kaydını yapmak,
  • Gelen ve giden evrak ile ilgili raporları hazırlamak,
  • Dijital ve fiziksel arşivin sorumlusu olmak,
  • Personel Özlük dosyalarının takibini ve düzenini yapmak,
  • Gerekli durumlarda izin süreçlerini yönlendirmek.

Başvurular ise 14 Temmuz 2020’de sona erecek olup, bu tarihten sonra banka uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-insan-kaynaklari-hizmetleri-ofis-gorevlisi-2502896
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın