Vakıf Katılım Uzman Personel Alımı Yapıyor!

0
Vakıf Katılım Uzman Personel Alımı Yapıyor!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda BT Uyum Risk Süreç Kalite Uzmanı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Vakıf Katılım Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Vakıf Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda BT Uyum Risk Süreç Kalite Uzmanı pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı. Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Matematik, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri ya da denkliği yetkili makamlarca tanınmış üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • BDDK’nın Bilgi Sistemlerine yönelik düzenlemeleri ve COBIT çerçevesi hakkında bilgisi olması,
  • BT süreç ve kontrolleri hakkında en az 2 yıl tecrübesi olması,
  • BT Risk Yönetimi süreçleri hakkında bilgisi olması,
  • BT Kalite Yönetimi faaliyetleri hakkında bilgisi olması,
  • Yeniliklere ve öğrenmeye açık, ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Vakıf Katılım Bankası A.Ş. iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları için tarih belirtilmemiştir. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Vakıf Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.vakifkatilim.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifin de olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.vakifkatilim.com.tr/JVUKBW4L43M8W9XPN3DU4NF34X.JOB
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın