TEB Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı Alımı Yapıyor!

0
TEB Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı alımı yapacağını banka iş ilanları ile duyurdu.

Başlıklar

TEB Yeni Personel Alımları Yapıyor

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Bireysel Bankacılık alanında üst gelir müşteri grubuna hizmet vermek üzere Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı arandığı duyuruldu. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu da aynı duyuruda bildirildi. Adayların öncelikle en az yüksekokul mezunu olması gerekiyor. Diğer aranan özellikler,

  • Bireysel bankacılık ürün ve hizmetlerini biliyor olması,
  • Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde Yönetici olmak için minimum 5 yıl, Yönetici Yardımcısı olabilmek için ise 2 yıl tecrübesi olması,
  • SPK lisansı olması,
  • Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip,
  • Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü,
  • Piyasaları takip eden, müşteri kazanmada etkili olması,
  • Satış becerileri yüksek ve çözüm odaklı olması gerekmektedir.

TEB Bank Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İşe alınacak olan yeni personeller İstanbul şubelerinde çalışacaklar. TEB iş başvuruları 15 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net//is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-bireysel-musteri-iliskileri-yonetici-yardimcisi-1814360
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın