Ana SayfaGündemNeden Kripto Paraya Yatırım Yapmalısınız?

Neden Kripto Paraya Yatırım Yapmalısınız?
N

-

Kripto para özellikle son birkaç yıldır çoğu kesim tarafından sık sık gündeme getiriliyor. Günümüzde ve yakın tarihde kripto paraların geleceği olumlu yönde ilerlemeye devam ediyor.

Geçmişte Bitcoin’le birlikte treni kaçıranlar günümüzde o trenin içinde olmak isteyenler,tamda bu aşamada içeriğimiz sizin için kılavuz niteliğinde olacaktır.

Paran Yalnız Senin

Kripto para birimleri size başka yollarla imkansız olan bir bağımsızlık seviyesi sunar. Kripto para birimlerinde paranız sizindir ve sonsuza kadar sizin kalır. Elde tutmak veya devretmek için finans kurumlarına güvenmiyorsunuz. Onların fahiş ücretlerini ödemek zorunda değilsiniz. Kripto para düzeni uzun vadede, gerçekten şeffaf ve merkezi olmayan bir ekonomik özgürlüktür ve bu ayrıcalığı yaşamak kripto paralara yatırım yapmak için artı bir nedendir. 

Yüksek Likidite

Herhaasa orngi bir varlığın temel özelliklerinden biri likiditesidir.Kısaca, piyanına yakın bir fiyattan satın almanın ve satmanın ne kadar kolay olduğu. Doğası gereği, kripto para birimleri çok yüksek likiditeye sahiptir. Kripto paraları hızlı ve kolay bir şekilde alıp satabilirsiniz ve ticaret platformlarının teknolojik organizasyonu, limit emirler gibi çok çeşitli araç ve taktiklerin kullanımına izin verir.

Basit Yatırım

Hisse senetleri, tahviller veya tamamen başka bir şey olsun, her türlü yatırıma girmek geleneksel olarak karmaşık, rahatsız edici ve zaman alıcıdır. Birçok yatırım fırsatına (örneğin, gayrimenkul) giriş seviyesinde son derece yüksek meblağlarla başlamak zorundasınızdır. Sadece 500 TL ile yatırım yapamazsınız; Başlamak için çok daha önemli bir meblağa ihtiyacınız var. Kripto para birimleri ise, zamanın gerçek bir işaretidir; hem katılmak çok  basittir hemde yatırım yapmak. Herhangi bir kurumla uğraşmanıza, belgeleri imzalamasına veya bankaları ziyaret etmenize gerek yok. Sadece bir hesap oluşturursunuz, bir kripto para cüzdanı alırsınız ve hiç çaba harcamadan tüm varlıklarınızı takip edersiniz.

Peki buraya kadar kripto para borsasında yatırım yapmak için hemfikir olduğumuza göre kripto para borsa seçimini neye göre yapabileceğinizi biliyorsunuz.

Kripto para birimi satın almak veya satmak için özellikle kripto para ticaretine yeni başlıyorsanız seçeceğiniz kripto para borsası çok önemlidir. Bu nedenle İhtiyaçlarınızı karşılayan ve kullanımı çok karmaşık olmayan bir borsa bulmak da önemlidir. Tam bu noktada ister başlangıç seviyesinde isterseniz giriş seviyesinde olun sizi anlayan her süreçde yanınızda olan nadir kripto para borsalarından Icrypex’i öneriyoruz. Icrypex kripto para borsası  șeffaf, doğru, hızlı ve özellikle düșük komisyon prensipleriyle tercih edilebilir.

Icrypex üzerinden alabileceğiniz bir çok kripto para birimi mevcuttur. Bunlar; Bitcoin, Ethereum, Ripple vs. sıralanabilir. Kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Şimdi Kolay Adımlarla Kripto Para Alıp Satmaya Başlayın!

1.Icrypex’te hesap aç

İlk adım olarak kripto paralarınızı saklayabileceğiniz bir cüzdanınız olması gerekir. Bunun için Icrypex’te hesap açarak cüzdanınızı basit adımlarla oluşturabilirsiniz.

Icrypex’te hesap açmak için tıklayın

2. Kişisel Bilgilerini Girerek Hesap Bilgini Tamamla.

Hesap açma adımını tamamladıktan sonra geriye sadece kişisel bilgilerinizi girerek hesabınızı doğrulamak kaldı. 

Artık hazırsınız!

Bitcoin ve kripto parayla alakalı daha fazla bilgi almak Icrypex web sitesinden yararlanabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol