Ana SayfaKredilerYapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Koç holdinge ait olan Koç Bank tarafından satın alınan Yapı Kredi bankası çatısı altında birleşen Koç Bank ve Yapı Kredi Bankaları bu birleşmeden sonra daha güçlü bir kurum haline gelmişlerdir. Türkiye’deki köklü kurumlardan birisi olan Yapı Kredi Bankası, ticaret sektöründeki büyük yatırımlarıyla bilinen Koç Holdingle birleştiğinden bankanın düzenlediği kampanyalar ve hizmetlerde de büyük farklılıklar oluşmuştur. Standart kredilerinin yanında dönemsel kredi seçenekleriyle ön plana çıkan Yapı kredi bankası kredi ve kredi kartı ürününü kullanan müşterileri açısından oldukça zengin bir bankadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Ürünleri

Yapı Kredi Bankası Kredileri birçok farklı kategori altında sıralanmış değişik seçeneklerle ön plana çıkmaktadır. Eğitim kredisi, tatil kredisi, alışveriş kredisi, emekli müşteriler için ihtiyaç kredisi, kamu çalışanlarına maaşının 15 katı tutarında kredi, evlilik kredisi, düşük faizli ve komisyonlu kredi, maaşını Yapı Kredi Bankasından alanlara özel kredi gibi birçok farklı kredi ürünü Yapı Kredi Bankası kredileri arasında yer almaktadır. Kredi faiz oranları alınmak istenen krediye göre değişen Yapı Kredi Bankasında en düşük faiz oranı % 1,23 olarak görülmektedir. Düzenlediği kampanyalarla değişken faiz oranlarını müşterileriyle buluşturan banka son olarak Bayram kredisi kampanyası düzenlemiştir. Taşıt kredilerinde faiz oranları % 1,30 ila % 1,35 arasında değişirken, konut kredilerinde faiz oranları % 1,12 tutarındadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası kredi başvuru belgeleri almak istediğiniz kredinin türüne göre belirlenmektedir. Serbest meslek sahibi kişiler kredi kullanacaklarsa, vergi levhalarının fotokopisi, emekliler kredi kullanacaklarsa, maaş cüzdan fotokopisi gibi belgeler standart kredi belgelerinin üzerine eklenmektedir. Eğer ipotekli bir kredi kullanılacaksa, ipoteklenecek evin tapusu, aracın ruhsatı gibi belgeler istenmektedir. Kira geliri beyanında bulunmak isteyenler başvuru sırasında kira kontratını beyan edeceklerdir.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yolları bankanın internet sitesi üzerinden internet şubesine girilerek ya da banka müşterisi olmayanlar için internet sitesinde yer alan başvuru forumunun doldurulması yoluyla yapılabilmektedir. Başvuru sonucunda cep telefonunuza gelecek olan SMS’le kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Bunun haricinde Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak ya da banka şubelerine bizzat başvuru yaparak kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.