Code.YapıKredi ile Girişimcilik Sohbetleri Devam Ediyor

0
Code.YapıKredi ile Girişimcilik Sohbetleri Devam Ediyor

Yapı Kredi’nin finansal ekosistemin büyümesinin yanı sıra kodlamayı daha geniş kitlelere öğretmek amacıyla hazırladığı Code.YapıKredi, girişimci sohbetleri’ne devam ediyor.

Moderatörlüğünü Serkan Ünsal’ın yaptığı programın yeni bölümünde, yapay zeka (Al) destekli ve nesnelerin interneti tabanlı (loT) tabanlı internet girişimi olan ForFarming Kurucu Ortağı Levent Atlas, tarım teknolojilerinin dünü, bugünü ve yarını hakkında açıklamalarda bulunacak. Yayını izlemek isteyenlerin, Yapı Kredi’nin Youtube ve Facebook sayfalarından yayına ulaşabileceği aktarıldı. Canlı yayın 9 Eylül Çarşamba günü 18.00’da başlayacak.

Yapı Kredi bu girişimcilik sohbetleriyle, bu alanda kendisini geliştirmek isteyenleri ve bu alanın uzmanlarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Yapı Kredi’nin bir diğer hedefi de fintech ekosistemi kurmak. Etkinlikle ayrıca teknoloji odaklı ürün ve hizmetlerin de desteklenmesi amaçlanıyor.

Yapı Kredi düzenlediği etkinliklerle, bu yıl yaşanan koronavirüs pandemisinin girişimcilik üzerindeki etkisi, virüsten dolayı yaşanılan değişim ve dönüşümün yanı sıra girişimciliğin zaman içerisindeki konumuna uzman isimlerle ışık tutulacak.

Yapı Kredi’nin sosyal medya hesaplarında yayınlanacak olan seri farklı konuşmacıların katılımları ile sene sonuna kadar devam edecek.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın