Garanti BBVA Döviz Pozisyon Yetkilisi/Uzmanı Alımları!

Garanti BBVA, İstanbul şubelerinde banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Döviz Pozisyon Yetkilisi/Uzmanı olduğunu bildirdi.

Garanti BBVA Döviz Pozisyon Yetkilisi/Uzmanı Arıyor

Garanti BBVA banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart İstanbul’da ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin;

  • Üniversitede İktisat ve İdari Bilimleri bölümlerini bitirmiş veya en az Lisans bölümü mezunu olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış olması,
  • Koordine ve değişkenliği yüksek ortamlarda çalışmayı seviyor olması,
  • Çözüm odaklı düşünebilen ve gerekli yerde sorumluluk alabilen olması,
  • Müşteri iletişimi yüksek olması,
  • Etkili iletişim ve empati kurabilen,
  • Yoğun ve baskı altında çalışabilen,
  • İleri düzey Excel kullanabiliyor olması gerekmektedir.

İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın İstanbul şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti BBVA İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Garanti BBVA iş ilanları ile işe alacağı personellerin başvurularını 21 Ekim 2020 tarihine kadar kabul ediyor. Adaylar bankanın YP para akışını ve nostro kalanlarının düzenlenmesi işlemlerinden sorumlu olacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-doviz-pozisyon-yetkilisi-uzmani-2584981
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın