Türkiye Finans Müşteri İşlemleri Yetkili Yardımcısı Alımı Yapıyor!

0
Türkiye Finans Müşteri İşlemleri Yetkili Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Müşteri İşlemleri Yetkili Yardımcısı olduğunu bildiriyor. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Müşteri İşlemleri Yetkili Yardımcısı Alımı için Aranan Şartlar

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İstanbul şubelerinde göre verilmek üzere Müşteri İşlemleri Yetkili Yardımcısı alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Buna göre kariyer hedeflerinde faizsiz bankacılık alanında görev almak olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Adayların;

  • Üniversitelerin lisans eğitimi veren veya Bankacılık/Finans vb. bölümlerinden mezun olması,
  • Bankacılık alanında çalışmak istiyor olması,
  • Gişe pozisyonunda tecrübeli olması,
  • Bankaya ait olan niteliklere uyum sağlaması,
  • Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Müşteri İşlemleri Yetkili Yardımcısı pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Yeni personeller fon toplama, nakit bankacılık işlemleri, EFT – havale, döviz alım satım, vergi ve fatura ödemesi alma gibi işlemlerden sorumlu olacaklar. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 5 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-gunesli-carsi-sube-musteri-islemleri-yetkili-yrd-2594672
https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-mega-center-sube-musteri-islemleri-yetkili-yrd-2594676
https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-yenibosna-sube-musteri-islemleri-yetkili-yrd-2594681
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın