QNB Finansbank’tan Müşterilere Yeni Bir Hizmet

0
QNB Finansbank’tan Müşterilere Yeni Bir Hizmet

Tüzel bankacılık ve KOBİ müşterileri banka şubelerine gitmelerine gerek kalmaksızın İhracat Bedeli Kabul Belgesini internet şubesi üzerinden alabilecek.

Bankacılık sektöründe dijitalleşmenin öncü bankalarından olan QNB Finansbank, ihracat yapan müşterileri için bir yeniliği daha hayata geçirdiğini açıkladı. Buna göre Tüzel bankacılık ve KOBİ müşterilerinin İhracat Bedeli Kabul Belgesi almak için banka şubelerine gitme zorunluluğu ortadan kaldırıldı. Yeni uygulama ile müşteriler bu belgeyi internet şubesi üzerinden de alabilecek.

QNB Finansbank, dijitalleşme adımlarını bir üst seviyeye çırarak İhracat Bedeli Kabul Belgesi’nin de artık internet şubesinden verileceğini duyurdu. 20.09.2020 tarihinde hayata geçirilen bu yeni sistem ile artık müşteriler bankada şubelerinde sıra beklemek zorunda kalmayacak ve internet şubesi üzerinden hızlıca halledebilecek.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan QNB Finasbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, “QNB Finansbank olarak, müşterilerimize sunduğumuz finansal desteklerin yanında hayata geçirdiğimiz ve sektörde öncü uygulamalarla da müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Son olarak dış ticaret yapan müşterilerimizin işlemlerini kolayca ve hızla yapabilmelerini sağladığımız bir yeniliği daha hayata geçirdik. Öncesinde şubelere gitmeyi zorunlu kılan İBKB düzenleme işlemleri artık QNB Finansbank Tüzel İnternet Şube üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. İnternet şubemizin sunduğu bu kolaylık, müşterilerimizin işlemlerini hızla yapabilmelerine ve zaman yönetimi açısından avantajlı konuma gelmelerine aracılık ediyor. QNB Finansbank, hayatı kolaylaştıran yeni çözüm ve uygulamalar ile bankacılık sektöründe değişime öncülük eden bankalar arasında olmaya devam edecek” dedi. Hızla değişen bankacılık sektörüne QNB Finansbank’ın ayak uydurduğunu ifade etti.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın