Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti BBVA 3 Farklı İl için Mobil Grup Asistanı Alımları Yapıyor!

Garanti BBVA 3 Farklı İl için Mobil Grup Asistanı Alımları Yapıyor!

-

Garanti BBVA, Aydın, İskenderun ve Denizli şubelerinde banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Mobil Grup Asistanı olduğunu bildirdi.

Garanti BBVA Yeni Mobil Grup Asistanları Arıyor

Garanti BBVA banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart Aydın, İskenderun ve Denizli’de ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin;

  • Tüm adayların lisans/önlisans öğrencisi veya mezunu olmaları
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları,
  • Her zaman güler yüzlü, pozitif olmaları,
  • İnsan ilişkilerinin iyi olması,
  • İkna etme yeteneklerinin gelişmiş olması,
  • Seyahat engelinin olmaması,
  • B ve C sınıfı sürücü belgesinin olması ve büyük araç kullanabiliyor olması,

İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın Aydın, İskenderun ve Denizli‘deki şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti BBVA İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Garanti BBVA iş ilanları ile işe alacağı personeller; bankanın nakit merkezlerinde para işlemesine yardımcı olmak ve araç ile alakalı gerekli yöntemleri yapmak gibi görevlerden sorumlu olacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,122BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler