Akbank’tan Gençler İçin Akbank Fav

Yeni neslin yaşam tarzına göre ihtiyaçlarını belirleyerek tek bir noktadan karşılanmasına sağlayan ve tamamen dijital olan ‘Akbank Fav’ın hayata geçirildiği belirtildi.

Akbank, genç müşterileri için ‘Akbank Fav’ı geliştirdiğini ve hayata geçirdiğini açıkladı. Yeni uygulama sayesinde gençler, yeme-içmeden eğlenceye, eğitimden ulaşıma, telekomünikasyondan giyinmeye, hafta sonu harçlığından, dijital platform oyunların ve sanal alıverişe kadar birçok noktada bankanın sunmuş olduğu özel avantajlardan yararlanabilecek.

Konu hakkında açıklama yapan Akbank Perakende Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, bankanın genç müşterilere oldukça önem verdiğini, konvansiyonel bankacılık anlayışı dışında bir yaklaşımla hizmet sunmaya çalıştıklarını belirtti.

Oğuz, ‘Akbank Fav’ sayesinde gençlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tek bir noktadan karşılamanın mümkün olacağını ifade etti.

Oğuz açıklamasında, “Gençler sosyal medyada beğenilerini nasıl FAV’layarak gösteriyorsa onlar için hazırladığımız değer önerilerini içeren Akbank FAV’ı da beğeneceklerine eminiz. Akbank FAV ile, gençlere faizsiz hafta sonu harçlığının yanı sıra para transferleri, ortak ve yurtdışı ATM kullanımı gibi en çok kullandıkları günlük bankacılık işlemlerini ücretsiz sunuyoruz.” dedi.

Oğuz, Epin, GittiGidiyor, D&R ve Vodafone ile başlayan avantaj dünyasına ilerleyen dönemlerde daha birçok markanın katılacağını ifade etti. Akbank Fav üyerilerine yeni hizmetlerin sunulmaya devam edeceğini söyledi.

26 yaşın altındaki herkesin Akbank Fav üyesi olabileceği belirtildi. Yeni uygulama sayesinde başka ATM’lerden ücretsiz para çekme, ücretsiz bir şekilde EFT ve Havale işlemleri de müşterinin kullanımına girmiş oluyor. Mevcut Akbank müşterilerinin Akbank Mobil üzerinden katılım gösterebileceği, Akbank müşterisi olmayanların ise hem şubelerden hem de Akbank Mobil üzerinden Akbank müşterisi olup Akbank Fav’a katılabileceği belirtildi.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın