Ana SayfaKredilerZiraat Bankası Oyak Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi
Z

-

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine özel ihtiyaç kredisi sunuyor. Kampanya dahilinde kişiler düşük faiz oranlarıyla 48 ay vadeli ödeme planlarından yararlanabilir, başvurularda kolaylıklar sağlanır. Bu kampanyadan aynı zamanda Oyak üyelerinin eşleri de yararlanabilir.

Oyak üyelerine özel olarak düzenlenen bu krediden eşlerinin de faydalanabileceği belirtiliyor. %1,63 gibi bir faiz oranı içeren ihtiyaç kredisi, hesaplama araçları kullanılarak aylık taksitler hesaplanabilir ve bütçe oluşturulabilir. Bankanın ihtiyaç kredileri için sağladığı hesaplama aracıyla bir ödeme planı oluşturulursa, 36 ay vade seçeneği ve %1,63 faiz oranıyla aylık taksitler 389,56 olacaktır. Bu tutar 10.000 TL için hesaplanmıştır.

Geçmişten günümüze bankacılık sektörünün öncülerinden olan Ziraat Bankası, hizmet verdiği yıllar boyunca müşterilerine güven sağlamıştır. Faaliyet gösterdiği uzun yıllarda ürünlerini de avantajlı fırsatlarla müşterilerine sunmaya devam etmiştir.

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi sağlayarak, bireylere özel fırsatlar sunmaktadır. Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi fırsatıyla, nakit problemi bir sorun olmaktan çıkıyor. 36 aya varan vade seçenekleri, geri ödeme noktasında da rahatlık sağlıyor.

Oyak üyelerine özel olarak düzenlenen bu krediden eşlerinin de faydalanabileceği belirtiliyor. %1,63 gibi bir faiz oranı içeren ihtiyaç kredisi, hesaplama araçları kullanılarak aylık taksitler hesaplanabilir ve bütçe oluşturulabilir. Bankanın ihtiyaç kredileri için sağladığı hesaplama aracıyla bir ödeme planı oluşturulursa, 36 ay vade seçeneği ve %1,39 faiz oranıyla aylık taksitler 389,56 olacaktır. Bu tutar 10.000 TL için hesaplanmıştır.

Kredi kapsamında ürün hizmet ücretleri kapsamında ihtiyaç kredisinden hayat sigortası ücreti alınmaktadır. Bu ücret (20.000 TL’lik kredi tutarı için) ortalama 43,41 TL’dir. Kredi tahsis ücreti olaraksa kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. 10.000 TL için kredi tahsis ücreti 50 TL’dir. Ödeme tablosunu oluşturabileceğiniz kredi için her ayın masraflarını görmeniz mümkündür. Başvurularınız için Ziraat Bankası şubelerini kullanabilirsiniz. Oyak üyesi değilseniz bu ihtiyaç kredileri fırsatından faydalanmanız mümkün değildir.Oyak Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi hakkında daha fazla bilgi almak için Ziraat Bankası iletişim kanalları kullanılabilir. Diğer krediler için web sitesi ziyaret edilebilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol