Ana SayfaGündemVakıfbank’tan Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı

Vakıfbank’tan Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank hem tasarruf etmek hem de ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler için yeni bir uygulamayı hayata geçirdiğini açıkladı.

Vakıfbank, ‘Ara dönem getirili mevduat hesabı’ ürünü ile mevduatı tabana yayarak hesap sahiplerine hem süre hem de getiri anlamında avantaj sağlıyor. Hesap düşük limitlerle açılabiliyor ve aylık-3 aylık ve 6 aylık dönemlerde kişinin tasarruflarının ne getiri sağlayacağını bilen Vakıfbank müşterileri aynı zamanda vadeleri bozulmadan bu tasarruflardan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Vergi Avantajı Sağlıyor

Vakıfbank müşterileri ‘Ara dönem getirili mevduat hesabı’ açmaları halinde bir yıldan uzun vade ile açılan TL para birikimindeki mevduatlara uygulanan stopaj avantajlarından da faydalanabiliyor. 2020 yılı sonuna kadar açılacak olan hesaplardan 0 stopaj vergisi alınacağı belirtiliyor.

Pandemide Tasarrufa Özel Bir Çözüm

Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfi Çelebi, koronavirüs salgının tolumun tüm kesimlerinde ekonomik olarak olumsuzluk yarattığını ve banka olarak vatandaşların üzerindeki ekonomik olumsuzluğu bir nebze de olsa giderebilmek için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Banka olarak ürünleriyle toplumun tüm kesimine hitap etmek istediklerini belirten Çelebi, temel noktalarının müşterilerinin beklentileri doğrultusunda ürünler ortaya çıkarabilmek ve ürünlerden müşterilerin en iyi şekilde istifade edebilmesini sağlamak olduğunu söyledi.

Çelebi, “Piyasaya sunduğumuz ürünler, müşterilerimizin birikim alışkanlıkları ve getiri beklenti sürelerini dikkate alan yenilikçi ürünler oluyor. Bu anlayışla geliştirdiğimiz Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı, daha geniş kesimin düşük limitlerle açtırabileceği, bir yandan avantajlı kazançlar sağlarken diğer yandan da belli periyodlarla ihtiyaçları için bu getirileri çekebileceği özel bir ürün oldu.” açıklamasında bulundu.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.