Ana SayfaGündemVakıfbank’tan Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı

Vakıfbank’tan Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı
V

-

Vakıfbank hem tasarruf etmek hem de ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler için yeni bir uygulamayı hayata geçirdiğini açıkladı.

Vakıfbank, ‘Ara dönem getirili mevduat hesabı’ ürünü ile mevduatı tabana yayarak hesap sahiplerine hem süre hem de getiri anlamında avantaj sağlıyor. Hesap düşük limitlerle açılabiliyor ve aylık-3 aylık ve 6 aylık dönemlerde kişinin tasarruflarının ne getiri sağlayacağını bilen Vakıfbank müşterileri aynı zamanda vadeleri bozulmadan bu tasarruflardan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Vergi Avantajı Sağlıyor

Vakıfbank müşterileri ‘Ara dönem getirili mevduat hesabı’ açmaları halinde bir yıldan uzun vade ile açılan TL para birikimindeki mevduatlara uygulanan stopaj avantajlarından da faydalanabiliyor. 2020 yılı sonuna kadar açılacak olan hesaplardan 0 stopaj vergisi alınacağı belirtiliyor.

Pandemide Tasarrufa Özel Bir Çözüm

Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfi Çelebi, koronavirüs salgının tolumun tüm kesimlerinde ekonomik olarak olumsuzluk yarattığını ve banka olarak vatandaşların üzerindeki ekonomik olumsuzluğu bir nebze de olsa giderebilmek için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Banka olarak ürünleriyle toplumun tüm kesimine hitap etmek istediklerini belirten Çelebi, temel noktalarının müşterilerinin beklentileri doğrultusunda ürünler ortaya çıkarabilmek ve ürünlerden müşterilerin en iyi şekilde istifade edebilmesini sağlamak olduğunu söyledi.

Çelebi, “Piyasaya sunduğumuz ürünler, müşterilerimizin birikim alışkanlıkları ve getiri beklenti sürelerini dikkate alan yenilikçi ürünler oluyor. Bu anlayışla geliştirdiğimiz Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı, daha geniş kesimin düşük limitlerle açtırabileceği, bir yandan avantajlı kazançlar sağlarken diğer yandan da belli periyodlarla ihtiyaçları için bu getirileri çekebileceği özel bir ürün oldu.” açıklamasında bulundu.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,398TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol