Denizbank’tan Gastronomi Turizmi ve İşletmelerine Kampanya

0
Denizbank’tan Gastronomi Turizmi ve İşletmelerine Kampanya

Kobilerin finansman maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen Denizbank, Pandemiden dolayı zorlu geçen gıda sektörünü rahatlatmak için Gastronomi Turizmi Derneği ile iş birliği içerisine girdi.

100 Bin Liraya Kadar Kredi İmkanı

Bütün sektörlerde KOBİ’lerin ve ülkenin ekonomisinin ihtiyaçları doğrultusunda bir şeyler başarmayı hedef olarak belirleyen Denizbank, gastronomi sektöründe de faaliyette olan iş yerlerini finansal olarak desteklemek için Gastronomi Turizm Derneği ile iş birliğine içerisine girdi.

Bu yollarla, Gastronomi Kredisi ürünü ile gastronomi ile ilgili iş yerlerine aylık olarak %1,36 faiz oranlarıyla, 36 aya kadar vade ile 100 bin liraya kadar kredi imkanları sunuyor. Denizbank POS cihazlarıyla yapacakları satış işlemleri için de faydalı komisyon oranları imkanları da veriyor.

KOBİ’lerimizin Finansmana Hızlı ve Kolay Ulaşabilmesi İçin Çalışmalar Sürüyor

Ülke ekonomisini desteklemek ve KOBİ’lerin güç kazanması için hareket ettiklerini söyleyen Denizbank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, Türkiye mutfağını bütün dünyaya ulaştırmak için çalışan Gastronomi Derneği üyelerini de desteklemek için özel avantajlar sunulacağını belirterek şunları ekledi: “İstihdamın ve üretimin ana kaynaklarından olan KOBİ’lerimizi finansmana hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmaları için var gücümüzle onları desteklemeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda, restoranlar başta olmak üzere, gastronomik ürün üreticileri ve gastronomi turu yapan acentelere ve kurumlara Gastronomi Kredisi altında destek paketleri sunuyoruz.” Dedi.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın