Ana SayfaGündemDenizbank’tan Gastronomi Turizmi ve İşletmelerine Kampanya

Denizbank’tan Gastronomi Turizmi ve İşletmelerine Kampanya

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kobilerin finansman maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen Denizbank, Pandemiden dolayı zorlu geçen gıda sektörünü rahatlatmak için Gastronomi Turizmi Derneği ile iş birliği içerisine girdi.

100 Bin Liraya Kadar Kredi İmkanı

Bütün sektörlerde KOBİ’lerin ve ülkenin ekonomisinin ihtiyaçları doğrultusunda bir şeyler başarmayı hedef olarak belirleyen Denizbank, gastronomi sektöründe de faaliyette olan iş yerlerini finansal olarak desteklemek için Gastronomi Turizm Derneği ile iş birliğine içerisine girdi.

Bu yollarla, Gastronomi Kredisi ürünü ile gastronomi ile ilgili iş yerlerine aylık olarak %1,36 faiz oranlarıyla, 36 aya kadar vade ile 100 bin liraya kadar kredi imkanları sunuyor. Denizbank POS cihazlarıyla yapacakları satış işlemleri için de faydalı komisyon oranları imkanları da veriyor.

KOBİ’lerimizin Finansmana Hızlı ve Kolay Ulaşabilmesi İçin Çalışmalar Sürüyor

Ülke ekonomisini desteklemek ve KOBİ’lerin güç kazanması için hareket ettiklerini söyleyen Denizbank KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, Türkiye mutfağını bütün dünyaya ulaştırmak için çalışan Gastronomi Derneği üyelerini de desteklemek için özel avantajlar sunulacağını belirterek şunları ekledi: “İstihdamın ve üretimin ana kaynaklarından olan KOBİ’lerimizi finansmana hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmaları için var gücümüzle onları desteklemeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda, restoranlar başta olmak üzere, gastronomik ürün üreticileri ve gastronomi turu yapan acentelere ve kurumlara Gastronomi Kredisi altında destek paketleri sunuyoruz.” Dedi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.