Ana SayfaGündemDijital Bankacılıktaki Hızlı Gelişim Sürüyor

Dijital Bankacılıktaki Hızlı Gelişim Sürüyor
D

-

Teknolojinin günümüz şartlarında büyük bir gelişime uğraması, çok sayıda farklı sektörde olduğu gibi finans sektöründe de birçok önemli avantaj sağlıyor.

Finans sektöründe internet ile entegre olarak başlayacak teknolojik dönüşüm, ilk olarak mobil bankacılık uygulamaları ile banka müşterilerine çok büyük kolaylıklar sundu ve büyük bir beğeni topladı. Banka müşterilerinin hem zaman hem de nakit açısından kazanç elde etmesini sağlayan mobil bankacılık uygulaması, günümüzde şubeye giderek sıra bekleme sorununu ortadan kaldırıyor. Bunun yanı sıra cep telefonu ve bilgisayar gibi teknolojik ürünler yolu ile dijital kanalların finans sektöründe sunmuş olduğu çok sayıda imkanı kullanma imkanı da bulunuyor.

Türkiye Emlak Katılım Bankası’ndan Tek Tıkla Çok Hizmet

Türkiye Emlak Katılım Bankası, dijital dönüşüm kapsamında banka müşterilerine tek bir tık ile pek çok alanda hizmet sağlıyor. Bankanın e-Şube uygulaması sayesinde haftanın her günü ve günün her saati Emlak Katılım müşterisi olunabiliyor. Bunun yanı sıra bütün kamu bankalarından ve PTT atmlerinden herhangi bir ücret talep edilmeden yatırım ve çekim yapabilme şansı da bulunuyor.

Şubeye Gitmeden Ücretsiz Hesap

Banka, hesap işletim ücreti talep etmeksizin müşterilerine internet sitesi üzerinden ücretsiz hesap şansı tanıyor. Dijital dönüşüm ile beraber önemli bir faktör olmaya başlayan bankaların teknolojik gelişmelere ayak uydurması, Türkiye Emlak Katılım Bankası’nda başarıyla karşılanmış gibi görünüyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol