Ana SayfaGündemAlternatif Bank Yeni Platformu AlterFX’i Hizmete Sundu

Alternatif Bank Yeni Platformu AlterFX’i Hizmete Sundu
A

-

AlterFX platformu, Alternatif Bank’ın tüzel müşterilerinin döviz alım-satım işlermlerini kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için bankanın dijital dönüşüm stratejisi kapsamında hizmete sunuldu.

Danışman bankacılık anlayışını benimseyen Alternatif Bank, hizmetlerine daima yenilerini katarak müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık olabilecek yeni çözümler üretmeye devam ediyor.

AlterFX Nedir?

Alternatif Bank’ın yeni dijital platformu olan AlterFX, bankanın tüzel müşterileri için tasarlanmış bir platformdur. Bu platform, döviz alım satım işlemlerinin hızlı ve güveli bir şekilde yapılabilmesini ve piyasanın müşteriler tarafından kolaylıkla takip edilebilmesini amaçlamaktadır. AlterFX platformu, sahip olduğu güncel teknolojik altyapı ile müşterilere kolay kullanım ve hızlı işlem rahatlığı sağlıyor. Bankanın hizmete sunmuş olduğu bu yeni platform internet bankacılığı üzerinden ücretsiz bir şekilde aktifleştirilmektedir. Platform aktifleştirildikten sonra müşterilerine en cazip kur seviyelerini sunuyor.

Konuya Uzman Yorumu Yeşim Şimşek’ten

Alternatif Bank Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Şimşek AlterFX platformundan memnuniyetini belitti. Özellikle pandemi döneminde dijital kanallar yoluyla yapılan işlemlerin arttığını, ve bankanın bu doğrultuda kendini sürekli yenilediğini vurguladı. AlterFX’in tüzel müşterilerin döviz alım satım işlemlerinde kolaylık sağlayacağına inanan Şimşek, aynı zamanda piyasa takibini kolayca yapabileceklerini söyledi. Bu platformla birlikte döviz alım satım işlemleri anında müşteri hesabına yansıtılırken, operasyonel risk ve yüklerin azaltılarak karlılık sağlayacağını söyledi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol