Ana SayfaBanka İş İlanlarıICBC Turkey Ticari Pazarlama Yöneticisi Alımı Yapıyor!

ICBC Turkey Ticari Pazarlama Yöneticisi Alımı Yapıyor!
I

-

ICBC Turkey tarafından yapılan işe alım duyurusunda Ticari Pazarlama Yöneticisi pozisyonu için banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi.

ICBC Turkey Banka Personel Alımları

ICBC Turkey bünyesinde İstanbul (Güneşli) şubesinde görev verilmek üzere Ticari Pazarlama Yöneticisi personel alımı yapılıyor. ICBC Turkey yaptığı duyuruda başvuru yapmak isteyenlerde aranan nitelikleri ve özellikleri de açıkladı. Buna göre; banka iş ilanları ile ilgilenen ve ICBC Turkey iş başvurusu yaparak Ticari Pazarlama Yöneticisi olarak çalışma talebini ileten kişilerin;

Ticari Pazarlama Yöneticisi
Ticari Pazarlama Yöneticisi
  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Şube ticari pazarlama alanında minimum 3 yıllık tecrübesi olması,
  • İkna kabiliyeti yüksek olması,
  • Çözüm ve sonuç odaklı olması,
  • İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

ICBC Turkey Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Ticari Pazarlama Yöneticisi
Ticari Pazarlama Yöneticisi

ICBC Turkey banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 8 Şubat 2021 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi ICBC Turkey Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bank-a-s-ticari-pazarlama-yoneticisi-gunesli-sb-2635257

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol