Ana SayfaGündemVakıf Katılım KOBİ’lerin Yanında

Vakıf Katılım KOBİ’lerin Yanında

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Vakıf Katılım, katılım bankaları arasında KOBİ’lere özel önem kurumlar arasında yer almakta. Vakıf Katılım, Küçük ve Orta Boy İşlermelerin (KOBİ) dijital erişimlerini kolaylaştırmak için yeni projeler geliştirdi. Geliştirmiş olduğu projelerden biri KOBİ Dijital Web uygulamasıdır. Bu projeler sayesinde Vakıf Katılım, KOBİ kredilerinde yüzde 60 oranında büyüme kaydetti.

KOBİ’lere Destek Büyüyor

Vakıf Katılım Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Taban, banka olarak KOBİ’leri desteklediklerini ve KOBİ’lerin gelişen ve değişen ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi çözümler ürettiklerini belirtti. 2020 yılı başında kurmuş oldukları KOBİ Pazarlama biriminin KOBİ ihtiyaçlarına yönelik çeşitli, yenilikçi ve hızlı çözümler üretmek için kurulduğunu açıkladı. Pazarlamadan Sorumlu Bülent Taban ayrıca, Vakıf Katılım’ın tüm şubelerinde KOBİ’lere özel portföy yöneticileri bulunduğunu ve KOBİ müşterilerine özel ürün ve hizmetler sunulduğunu açıkladı. Taban, dünyanın içinde bulunduğu Koronavirüs pandemisi sürecindeki olumsuz ekonomik etkilere rağmen 9.1 milyar lira olan KOBİ finansman hacimlerini 9 aylık sürede 15 milyar liraya yükselttiklerini açıkladı. Açıklamasında KOBİ’lerin ekonominin bel kemiği olduğunu ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetlerin sunulmasının önemine değindi. Vakıf Katılım bu doğrultuda KOBİ’ler için “VKart Business” kolaylığını hayata geçirdiklerini ve VKart Businesa ile KOBİ’lerin tüm ticari alım satım işlemlerinde kullanabileceklerini açıkladı. Bülent Taban, VKart Business ile KOBİ’lerin alım satım alanındaki ihtiyaçlarına cevap verilmiş olduğunu dile getirdi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...