Ana SayfaGündemAkbank’a The Banker’den Önemli Ödül!

Akbank’a The Banker’den Önemli Ödül!
A

-

2020 yılında uluslararası kurumlar tarafından Türkiye’nin en iyi bankası ödülüne layık görülen Akbank, beşinci en iyi banka ödülünü de The Banker’dan aldı.

Financial Times’in bankacılık dergisi olan The Banker’in dünya genelindeki bankaları değerlendirdiği süreçte ödüller sahiplerini buldu. Bankacılık sektörü için bir anlamda Oscar ödülleri anlamında gelen önemli törende, virüs sebebi ile jüriler bankaları farklı kriterler ile değerlendirdi. Kritik zamanlarda müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılama, gösterilen dayanıklılık ve toplumsal katkı gibi faktörler, bu yıl ödüllerin sahiplerinin belirlenmesinde kriterler oldu. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Akbank da önemli bir ödülün sahibi olarak “Türkiye’nin En İyi Bankası” ödülüne layık görüldü.

Üst Üste Beşinci Ödül

2020 yılında aldıkları beşinci ödülden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, konuyla ilgili olarak pandemi sürecinde müşterilerine sundukları hizmetlerin kendilerine bu ödülü getirdiğini belirtti. Dört önemli kurumun ardından The Banker’dan da bu ödülü kazanmalarının çok önemli olduğunu belirten Binbaşgil, dijital bankacılık hizmetlerinin ödülü almalarındaki önemli nedenlerden biri olduğunu vurguladı.

Teknolojik Yatırımların Karşılığı Alınıyor

Akbank olarak teknolojik yatırımlara büyük bir önem verdiklerini belirten Binbaşgil, bu yatırımların karşılığını da günümüzde müşteri memnuniyeti olarak aldıklarını belirtti. Yenilik odaklı kültürlerinin de kendi adlarına bir pusula olduğunu belirten Binbaşgil, esneklik, adapte olma ve çeviklik gibi yetkinliklere de çok büyük yatırımlar yaptıklarını hatırlattı.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol