Ana SayfaGündemAkbank’a The Banker’den Önemli Ödül!

Akbank’a The Banker’den Önemli Ödül!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

2020 yılında uluslararası kurumlar tarafından Türkiye’nin en iyi bankası ödülüne layık görülen Akbank, beşinci en iyi banka ödülünü de The Banker’dan aldı.

Financial Times’in bankacılık dergisi olan The Banker’in dünya genelindeki bankaları değerlendirdiği süreçte ödüller sahiplerini buldu. Bankacılık sektörü için bir anlamda Oscar ödülleri anlamında gelen önemli törende, virüs sebebi ile jüriler bankaları farklı kriterler ile değerlendirdi. Kritik zamanlarda müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılama, gösterilen dayanıklılık ve toplumsal katkı gibi faktörler, bu yıl ödüllerin sahiplerinin belirlenmesinde kriterler oldu. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Akbank da önemli bir ödülün sahibi olarak “Türkiye’nin En İyi Bankası” ödülüne layık görüldü.

Üst Üste Beşinci Ödül

2020 yılında aldıkları beşinci ödülden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, konuyla ilgili olarak pandemi sürecinde müşterilerine sundukları hizmetlerin kendilerine bu ödülü getirdiğini belirtti. Dört önemli kurumun ardından The Banker’dan da bu ödülü kazanmalarının çok önemli olduğunu belirten Binbaşgil, dijital bankacılık hizmetlerinin ödülü almalarındaki önemli nedenlerden biri olduğunu vurguladı.

Teknolojik Yatırımların Karşılığı Alınıyor

Akbank olarak teknolojik yatırımlara büyük bir önem verdiklerini belirten Binbaşgil, bu yatırımların karşılığını da günümüzde müşteri memnuniyeti olarak aldıklarını belirtti. Yenilik odaklı kültürlerinin de kendi adlarına bir pusula olduğunu belirten Binbaşgil, esneklik, adapte olma ve çeviklik gibi yetkinliklere de çok büyük yatırımlar yaptıklarını hatırlattı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.