Yapı Kredi Bankası’ndan Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara Önemli Hizmet

0
Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara Önemli Hizmet

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, faaliyete geçirdikleri son güncel yenilik ile beraber kredi kartı başvuruş yapan müşterilerin dijital kart dünyasına anında geçiş yapabilmelerinin önünün açıldığını söyledi.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, banka bünyesinde kredi kartı başvurusunun yapılmasının ardından müşterilerin fiziksel kartların kendilerine gelmesini beklemek zorunda olmadıklarını, dijital kartlar ile alışveriş yapmaya anında başlayabileceklerini vurguladı. Banka tarafından yapılan açıklamada banka müşterilerinin kart başvuruları sonrasında oluşturdukları dijital kartlarını World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi vasıtasıyla kullanmaya başlayabileceklerini belirtti. Böylelikle dijital kartlara tanımlanacak olan limit doğrultusunda QR Kod ve internet alışverişleri kapsamında kullanımın önü açılacak.

Android Telefonlara Mobil Ödeme Fırsatı

Banka müşterileri, fiziksel olarak kartın gelmesini beklemek zorunda kalmadan kartları ile mobil ödeme yapma şansı elde edecek. 20 Aralık tarihine kadar dijital kart ile yapılan ödemelerde, 50 TL Worldpuan ve çok daha fazlası müşterilerin hizmetine sunulacak.

Yenilikçi Ruh ile Geleceği İnşa Ediyoruz

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Yapı Kredi olarak yenilikçi bir ruh ile sürdürülebilir bankacılığın temellerini bugünden atmaya başladıklarını söyledi. Ülgen, Yapı Kredi ile beraber Worldcard’ın ayrıcalıklı ve avantajlı dünyasına müşterilerin anında dahil olabildiklerini, dijitalleşme çağında sundukları fırsatlar ile yenilikçi kararlar almaya devam edeceklerini vurguladı.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın