Ana SayfaGündemHalkbank’tan Esnafa Kredi Kampanyası

Halkbank’tan Esnafa Kredi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki esnaf ve sanatkarlara özel olarak 2021 yılı için faiz indirimli kredi sağlama kararı aldı.

2021 yılında esnaf ve sanatkarlar adına indirimli kredi kampanyası düzenleyen Halkbank, bu kapsamda verdiği kredilerde yüzde 50 faiz indirimi sağlayacak. Faiz indirim oranları, 2021 yılına devrolan bakiyeleri kapsayan kredilere de uygulanacak. Bunun yanı sıra banka tarafından uygulanan krediler için bazı meslek gruplarında yüzde 100’e varan faiz indiriminin uygulanacağı da aktarılıyor.

Resmi Gazete’de Yayımlandı

Reuters merkezli habere göre, Resmi Gazete’de yayımlanan ve bugün yürürlüğe giren Cumhurbaşkanı kararı ile beraber 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Halkbank, esnaf ve sanatkarlara özel yüzde 50 faiz indirimli kredi sağlayacak. Faiz indirimi, kararlar çerçevesinde kullandırılan ve bakiyeleri 2021 yılına devreden krediler için de geçerliliğini koruyacak. 1 yıllık ustalık belgesi barındıran ve belgesi ile alakalı olarak meslek kolunda kendi işletmesini kuran girişimci esnaf ve sanatkarlar, bu krediyi kullanma şansı elde edecek.

KOSGEB Belgeleri ile Yüzde 100 Faiz İndirim İmkanı

KOSGEB uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni başarıyla bitiren ve 30 yaşını aşmayan genç girişimciler de, KOSGEB onaylı projelerini bankaya iletmeleri halinde yüzde 100 faiz indirim oranından faydalanarak kredi çekebilecek. Yüzde 100 faiz indirimli krediler, yüz bin TL’ye kadar gerçekleştirilecek çekimler adına geçerli olacak.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.