Burgan Bank Yönetici Asistanı Arıyor! 26 Ocak Son Başvuru!

0
Burgan Bank Yönetici Asistanı Arıyor!

Büyüme planları kararıyla alımlarını arttırarak banka iş ilanları duyurusunda Burgan Bank Yönetici Asistanı alımlarını yapıyor.

32 şubesiyle, müşterilerinin çözüm ortağı olarak hizmet sunarak, ticaret ve sanayi alanında da çalışmasının yanında bir de proje kurulumlarında ilerlemek için Burgan Bank Yönetici Asistanı alımları yapıyor.

Bankacılık alanında olan ilkelere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürürken istikrarı ve kaliteyi ön planda tutarak, müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemenin yanında İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya) bölgelerinde Burgan Bank Yönetici Asistanı alımları yapıyor.

KIPCO Grubu’nun (Kuwait Projects Company) bir iştiraki olarak 1977 yılında kurulan Burgan Bank Grubu en büyük ağa sahip bankalar arasındadır. MENAT (Orta Doğu&Kuzey Afrika, Türkiye) alanında da en büyük şube ağı sayesinde bankalarından biri olarak ön planda olmuştur. Özel olarak da kurumsal müşterilerde ve finansal kurumlarda odaklanma sayesinde özel bankacılık alanında da gelişmelerde kendini göstermektedir.

Burgan Bank
Burgan Bank

2013 yılı itibariyle Burgan Bank Türkiye olarak meydana çıkarak sürekli değişen yapısıyla ve gelişmesiyle dünya çapında dinamik bir hıza kavuşmuştur. Yenilikler fırsata dönüştürmede fırsatlar değerlendirilmiş ve hedeflere yönelik projeler bu kapsamda uygulanmaya başlanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Memur Alımları! Son Başvuru 15 Ağustos!

2013 yılından bu yana Burgan Bank Türkiye olarak sürekli değişen ve gelişen dünyanın dinamik yapısına hızla ayak uyduruyor, yenilikleri fırsata samimi ve sürdürülebilir ilişkiler kurarak tecrübeleri ve uzmanlıklarıyla birbirini besleyen ‘biz olmak, dinamizm ve kazanmak’ değerleri doğrultusunda uyum içinde çalışan bir kurum olmayı hedeflemiştir.

 Burgan Bank Yönetici Asistanı için Aranılan Nitelikler

 Burgan Bank Yönetici Asistanı için Aranılan Nitelikler
Burgan Bank Yönetici Asistanı için Aranılan Nitelikler

Burgan Bank kariyer planında bankacılık sektörü olan kişilerin başvurularını kabul ediyor. Başvuru yapacak adayların;

  • Üniversitelerin en az ön lisans bölümlerinden mezun olması,
  • Yönetici Asistanı deneyimi olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • MS Office uygulamalarını aktif kullanabiliyor olması,
  • Diksiyonun düzgün, iletişim becerileri ve çözüm odaklı olması.

Burgan Bank İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Burgan Bank İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?
Burgan Bank İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Burgan Bank kariyer planında bankacılık sektörü olan kişilerin başvurularını kabul ediyor. Başvuru yapacak adayların;

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen kişiler en son 26 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. İşe alınacak yeni personellerin Burgan Bank’ın İstanbul’daki birimlerinde görev yapacak, sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacakları da Burgan Bank tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-yonetici-asistani-2807431

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın