T-Bank Personel Alımları

0

Deneyimli Personel Aranıyor

T-Bank 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda T-Bank adayların bazı genel niteliklere sahip olmasını bekliyor. Bunlardan birisi adayların bankaların şube ya da genel müdürlüklerinde perakende ya da bireysel bankacılık alanında en az 2 yıl ve üzerinde deneyime sahip olmasıdır. Yani T-Bank bu banka iş ilanında sadece deneyimli personelleri alacaktır. Başka bir aranan genel nitelik ise adayların üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olma niteliğidir. Ayrıca bu ilana başvuracak adayların iyi derecede de İngilizce bilmesi gerekiyor.

Bankanın adaylarda aradığı bir başka özellik ise adayların MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilmesidir. Çünkü bu programlar personelin işleri sırasında çok fazla lazım olacak programlardır. Banka sınavlarına girmeden T-Bank personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların yüksek iletişim becerisine sahip olması da aranan özelliklerden birisidir.

Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda adayların gelişmiş koçluk becerilerine de sahip olması gerekiyor. Ayrıca bu ilanla işe alınacak personelin geniş bir ekiple çalışacağı için adaylardan takım çalışmasına da yatkın olmaları bekleniyor.

T-Bank’ın Şişli’de bulunan Genel Müdürlüğünde çalışacak olan bu personel Perakende Bankacılık Yönetmen Yardımcısı olarak görev alacak. Bu ilanla işe alınacak olan personel birçok görev üstelenecek. Bu personel bankanın perakende bankacılığı hedef ve stratejileri doğrultusunda genel müdürlük pazarlama faaliyetlerini yürütecek. Ayrıca fiyatlama bütçeleme ve hedef takibi yapacak.

Alınacak personelin üstleneceği bir başka görev ise perakende iş koluna bağlı sahada faaliyet gösteren portföy yöneticilerinin performans takibini yapacak ve bu sonuçları raporlayacak. Bir başka görevi ise üçüncü partilerden alınan hizmet protokollerinin takibini yapacak kampanyaların düzenlenmesinde ve takibinde de görev alacak. Banka sınavları ila uğraşmadan banka personeli olmak için bu ilanı daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.tbank.com.tr/insan-kaynaklari/detay.aspx?SectionID=iFsr2NZV8%2fxo5GIFLT%2fFJQ%3d%3d&ContentID=ePtMOhJeHSEYwC7WH0TYxA%3d%3d

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın