Ana SayfaBanka İş İlanlarıT-Bank Personel Alımları Yapıyor!

T-Bank Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizin ticaret ve sanayi sektörü kapsamında öncü hizmetlerini sağlayan ve Türkiye genelinde 33 adet şubesi bulunan T-Bank’ın 90 yılı kapsayan bir deneyimi mevcut. Bu süreçte müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve özel çözümler üreten T-Bank, aynı zamanda kadrosunu da sürekli olarak büyütüyor.

Hizmet ağını sürekli genişleten T-Bank “Genel Başvuru” başlığı altında banka iş ilanı yayınladı. Bankanın Genel Müdürlük ya da Şubelerinde çalışmak, ilana başvuruda bulunmak isteyen bireyler için banka ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık kadrolar için ilan oluşturdu. Banka başvuru yapan adayların niteliklerini değerlendirmeye alıp, uygun pozisyonlar oluşması halinde bireylerle iletişme geçeceğini açıkladı.

Genel Başvuru ilanına başvuru yapacak adayların çalışmak istedikleri bankacılık sektöründeki alanı, varsa deneyimlerini, yaşlarını, kullandığı programlardan konuştuğu dile kadar ayrıntılı bir şekilde yazması avantaj olacaktır.

T-Bank yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adaylara bazı kriterler sunmuştur. Bunlar biri adayların kurumu değerli kılan şeyin kurum çalışanları olduğunu bilmeleri istenmektedir. Başvuru yapacak adayların kendi yöneticilerini yetiştirmeyi amaç edinmeli, önemli eğitim yatırımları yapabilmelidir. Adaylardan butik yapılanma sayesince verimli iş süreçlerini yakalayabilmiş, buna ek olarak etkin kurum içi iletişimleri kuvvetli olmaları istenmektedir. Sosyal etkinliklerin çalışmalar dışında da birbiri ile bütün olduğunu söyleyen T-Bank, tecrübeli ve uzman olmak, dinamik bir ekibin üyesi olmak isteyen adayların başvurularını değerlendirmeye alacaktır.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adaylar için herhangi bir deneyimlilik istenmemiştir. En az ön lisans mezunu adayların başvurularını değerlendirmeye alacak olan T-Bank, yüksek lisans ile doktora öğrencilerinin de başvurularını değerlendirecektir.

Banka personel alımı için son başvuru tarihi ise 20 Mayıs 2017 Cumartesi günüdür.

T-Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turklandbank-genel-basvuru-1717518? 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.