Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTüpraş Personel Alımı 2016

Tüpraş Personel Alımı 2016

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Tüpraş Koç holding bünyesinde personel alıyor. Mavi yakalı personel statüsünde meslek liselerinden mezun olanları alıyor, beyaz yakalı personel alımlarında ise lisans mezunlarını ihtiyaç duyduğu pozisyonlar çerçevesinde alıyor.

Türkiye’de istihdam sağlayan en büyük firmalardan biri olarak Koç holding aynı zamanda en çok vergi veren şirketler arasındadır. Şirketin Kırıkkale Aliağa Batman ve Kocaeli’de rafinerilerde on binlerce kişi çalışıyor.

Tüpraş Rafinerilerinde Personel Alımı

Tüpraş personel alımı 2016 başvuruları başladı. Tüpraş rafinerilerinde çalışmak isteyen lise mezunu ve lisans mezunu adayların online başvuru yaparak ya da İş-Kur’a başvurarak başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Tüpraş internet sitesinde yer alan online form bölümünde formu doldurarak başvurmak başvuruların daha hızlı değerlendirmesi için gerekli oluyor.

Tüpraş Personel Alıyor

Tüpraş bünyesinde çalışmak isteyenlerin, meslek liselerinden mezun olmaları halinde mavi yakalı pozisyonlarda çalıştırılması söz konusu. Beyaz yakalı personeller ise lisans mezunu olarak istihdam ediliyor. Tüpraş personel alımı için ilk defa başvuruyorsanız öz geçmiş oluşturarak uygun pozisyonlarda yerleşmenizi daha da hızlandırabilirsiniz.

Online form doldururken daha önce çalıştığınız kurumları referans olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca Tüpraş’ta çalışan akrabalarınız varsa onları da referans olarak yazabilirsiniz. İrtibat numaranız bilgisayar bilginiz varsa sertifikalarınızı da ekleyerek bir yıl geçerli olmak üzere Tüpraş personel alımı olduğunda başvurulmak üzere online formunuz işe girmeniz için gereklidir.

Başvuruların 1 yıl süre ile geçerli olması personel alımlarında 1 yıl alınma şansınızın olması demektir. Meslek lisesi çıkışlı ve daha önce mezun olduğu alanda çalışmış çeşitli sertifikalar almış olan tecrübeli elemanları işe alan Tüpraş, personel alımlarına başladı. Ülkenin çeşitli illerinden alımlar için İş-Kur’ başvurabilir ya da online form doldurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İrtibat bilgilerinizi de güncel olarak doldurduktan sonra sizi aramalarını beklemek kalıyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.