Tüpraş Personel Alımı 2016

Tüpraş Koç holding bünyesinde personel alıyor. Mavi yakalı personel statüsünde meslek liselerinden mezun olanları alıyor, beyaz yakalı personel alımlarında ise lisans mezunlarını ihtiyaç duyduğu pozisyonlar çerçevesinde alıyor.

Türkiye’de istihdam sağlayan en büyük firmalardan biri olarak Koç holding aynı zamanda en çok vergi veren şirketler arasındadır. Şirketin Kırıkkale Aliağa Batman ve Kocaeli’de rafinerilerde on binlerce kişi çalışıyor.

Tüpraş Rafinerilerinde Personel Alımı

Tüpraş personel alımı 2016 başvuruları başladı. Tüpraş rafinerilerinde çalışmak isteyen lise mezunu ve lisans mezunu adayların online başvuru yaparak ya da İş-Kur’a başvurarak başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Tüpraş internet sitesinde yer alan online form bölümünde formu doldurarak başvurmak başvuruların daha hızlı değerlendirmesi için gerekli oluyor.

Tüpraş Personel Alıyor

Tüpraş bünyesinde çalışmak isteyenlerin, meslek liselerinden mezun olmaları halinde mavi yakalı pozisyonlarda çalıştırılması söz konusu. Beyaz yakalı personeller ise lisans mezunu olarak istihdam ediliyor. Tüpraş personel alımı için ilk defa başvuruyorsanız öz geçmiş oluşturarak uygun pozisyonlarda yerleşmenizi daha da hızlandırabilirsiniz.

Online form doldururken daha önce çalıştığınız kurumları referans olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca Tüpraş’ta çalışan akrabalarınız varsa onları da referans olarak yazabilirsiniz. İrtibat numaranız bilgisayar bilginiz varsa sertifikalarınızı da ekleyerek bir yıl geçerli olmak üzere Tüpraş personel alımı olduğunda başvurulmak üzere online formunuz işe girmeniz için gereklidir.

Başvuruların 1 yıl süre ile geçerli olması personel alımlarında 1 yıl alınma şansınızın olması demektir. Meslek lisesi çıkışlı ve daha önce mezun olduğu alanda çalışmış çeşitli sertifikalar almış olan tecrübeli elemanları işe alan Tüpraş, personel alımlarına başladı. Ülkenin çeşitli illerinden alımlar için İş-Kur’ başvurabilir ya da online form doldurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İrtibat bilgilerinizi de güncel olarak doldurduktan sonra sizi aramalarını beklemek kalıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.