Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTüpraş Personel Alımı 2016

Tüpraş Personel Alımı 2016

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Tüpraş Koç holding bünyesinde personel alıyor. Mavi yakalı personel statüsünde meslek liselerinden mezun olanları alıyor, beyaz yakalı personel alımlarında ise lisans mezunlarını ihtiyaç duyduğu pozisyonlar çerçevesinde alıyor.

  Türkiye’de istihdam sağlayan en büyük firmalardan biri olarak Koç holding aynı zamanda en çok vergi veren şirketler arasındadır. Şirketin Kırıkkale Aliağa Batman ve Kocaeli’de rafinerilerde on binlerce kişi çalışıyor.

  Tüpraş Rafinerilerinde Personel Alımı

  Tüpraş personel alımı 2016 başvuruları başladı. Tüpraş rafinerilerinde çalışmak isteyen lise mezunu ve lisans mezunu adayların online başvuru yaparak ya da İş-Kur’a başvurarak başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

  Tüpraş internet sitesinde yer alan online form bölümünde formu doldurarak başvurmak başvuruların daha hızlı değerlendirmesi için gerekli oluyor.

  Tüpraş Personel Alıyor

  Tüpraş bünyesinde çalışmak isteyenlerin, meslek liselerinden mezun olmaları halinde mavi yakalı pozisyonlarda çalıştırılması söz konusu. Beyaz yakalı personeller ise lisans mezunu olarak istihdam ediliyor. Tüpraş personel alımı için ilk defa başvuruyorsanız öz geçmiş oluşturarak uygun pozisyonlarda yerleşmenizi daha da hızlandırabilirsiniz.

  Online form doldururken daha önce çalıştığınız kurumları referans olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca Tüpraş’ta çalışan akrabalarınız varsa onları da referans olarak yazabilirsiniz. İrtibat numaranız bilgisayar bilginiz varsa sertifikalarınızı da ekleyerek bir yıl geçerli olmak üzere Tüpraş personel alımı olduğunda başvurulmak üzere online formunuz işe girmeniz için gereklidir.

  Başvuruların 1 yıl süre ile geçerli olması personel alımlarında 1 yıl alınma şansınızın olması demektir. Meslek lisesi çıkışlı ve daha önce mezun olduğu alanda çalışmış çeşitli sertifikalar almış olan tecrübeli elemanları işe alan Tüpraş, personel alımlarına başladı. Ülkenin çeşitli illerinden alımlar için İş-Kur’ başvurabilir ya da online form doldurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İrtibat bilgilerinizi de güncel olarak doldurduktan sonra sizi aramalarını beklemek kalıyor.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...