Enpara Altın Hesabı Avantajları!

Enpara Altın Hesabı Avantajları! Enpara Altın Hesabının Avantajlarından Nasıl Yararlanabiliriz? Detaylar İçin...

1
Enpara Altın Hesabı Avantajları!

Enpara Altın Hesabı Avantajları!

Şubesiz bankacılıkla ön plana çıkmış olan Enpara, hizmetlerine hız kesmeksizin devam etmektedir. Dijital hizmetler ve masrafsız bankacılıktan sonra ihtiyaç kredilerine yönelik ürünler sunulmuştu. İhtiyaç kredilerinden sonra yatırım ürünlerinin de hizmeti sağlanmaya başlandı.

Yatırım ürünlerinin en güveniliri olarak nitelendirilen altın ürünün satışı ve alımını sağlayan Enpara, Altın hesabıyla birikimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Altın yatırımlar bir alışkanlık haline geldiyse, vadesiz altın hesabı için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap işletim ücreti ve herhangi bir masraf ödemeksizin kullanabileceğiniz Enpara altın hesabı avantajları bunlarla sınırlı değildir. Şubeye gitmeden internet şubesinden, altın alımı ve satımı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yürütülen işlemler söz konusu olduğu için fiziki altın yatırımı veya fiziki altın çıkartımı yapamazsınız. Hesabınız dahi altınların kullanımı için öncelikle belirlenen kurdan satışını gerçekleştirip paranızı vadesiz hesaba geçirmeniz gerekmektedir.

Vadesiz hesap kapsamında olduğu için size herhangi bir faiz kazandırımı olmaz. Tatil günleri de dahil olmak üzere işlemlerinizi her gün 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Altın alış ve satışlarınızda da avantajlı fiyatlar sizleri beklemektedir. Altın alımlarınız ve satımlarınızda gram altın veya çeyrek altın cinsinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işlemler için bazı kısıtlamalar da uygulanabilmektedir. Bu kısıtlamaların bilgisine Enpara’nın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Enpara Altın Hesabı hakkında detaylı bilgi almak için ve hesap özellikleri hakkında daha çok bilgi edinmek isteyenler yine web sitesini ziyaret edebilirler. Altın fiyatları bilgisine de Enpara’dan ulaşabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın