Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu yapmanız halinde karşılaşacağınız faiz oranı %1,79. 48 ay vadeli ödeme planı sunan banka, değişen tüm vade sürelerinde de faiz oranlarını sabit tutmaktadır. Başvurunuzu gerçekleştirmek için ise ilk yapmanız gereken müşteri profili oluşturmaktır.

Tüketicilerin kredi çekimlerinde genellikle istedikleri temel şey, kolayca kredi başvurusu gerçekleştirebilmeleri ve kredilerini hızlıca kullanabilmeleridir. Bunun yanında elbette faiz oranları da önemli bir yer tutmaktadır.

Bu üçünün bir arada olduğu bir kredinin bulunması halinde yoğun bir ihtiyaç kredisi başvurusu söz konusu olabilmektedir. Son seçenek diğer bankalara göre daha kolay kredi veren banka bulunuyor. Bu da Aktif Bank bu hizmeti sizlere sağlıyor. Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu yapmanız halinde %1,79’dan başlayan faiz oranlarıyla karşılaşmaktasınız.

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu

Her ihtiyaç kredisinde olduğu üzere bu kredi de 48 aya varan vade seçenekleri içermektedir. Değişen vadelerde de kredi faiz oranları sabit kalmaktadır. Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için öncelikle müşteri profili oluşturmalısınız. Müşteri profilinizi oluşturduktan sonra (bu profiller; Aktif Bank Müşterisi, Passoling Banka Kartım Var, Passoling Ön Ödemeli Kartım Var, Yeni Müşteriyim) ihtiyacınız olan kredi tutarını girmeniz gerekmektedir. İhtiyacınız olan kredi tutarı girildikten sonra, sözleşmeleri onaylayıp hesabınıza kredi aktarımını sağlayabilirsiniz.

Aktif Bank Paranızı internet şubelerinden para transferi yaparak kullanabilirsiniz, N Kolay Kart ile tüm ATM’lerden, Tüm Nakit Alışverişlerinizde ve Türkiye’deki Tüm PTT’lerden kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kredi taksit ödemelerinizi de Akbank, Vakıfbank ve PTTmatiklerden yapabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Hesaplama

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu yaptınız ancak ne kadar ödeme yapacağınızı bilmiyorsanız. Örnek bir ödeme planı oluşturulursa; 2 bin TL’lik kredi için 24 ay vade süresi ve %1,79 faiz oranıyla aylık taksitler 107,52 TL’dir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar olan 10 TL’dir. 36 aylık vadeler için aynı şartlar altında aylık taksitler 80,34 TL’dir. 48 ay valide ödeme planı için ise 67,18 TL’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.