Garanti BBVA Müşterilerine Dijital Onay Kolaylığı

0
Garanti BBVA Müşterilerine Dijital Onay Kolaylığı
Garanti BBVA Müşterilerine Dijital Onay Kolaylığı

Garanti BBVA, bireysel müşterilerinin çok sayıdaki farklı sözleşme için kullanabildiği dijital onay imkanını KOBİ ve ticari firmalar için de geliştirerek önemli bir adım attı.

Garanti BBVA, bireysel müşterilerin yanı sıra KOBİ ve ticari firmalar adına da sözleşme kolaylıkları ortaya çıkararak kritik adımlar atmaya devam ediyor. Bireysel müşterilerin hesaplarında pek çok farklı sözleşme için kullanabildiği imkanı, KOBİ ve ticari firmalar için de geliştiriliyor. Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada tüzel firmalar, maaş sözleşmelerini artık Garanti BBVA Kurumsal Mobil üzerinden dijital onay yöntemi ile alabilecekler. Banka, Kurumsal Mobil uygulaması üzerinden yapabilecekleri sistemi entegre etti.

Kolayca Dijital Onay Verilecek

Kolayca Dijital Onay Verilecek
Kolayca Dijital Onay Verilecek

Garanti BBVA’nın tüzel müşterileri, Garanti BBVA Kurumsal Mobil sayesinde hem ilk maaş sözleşmelerini hem de sözleşme yenileme işlemlerini kolay bir şekilde yapma imkanı elde edecek. KOBİ ve ticari segmentte yer alan tüzel müşteriler, bu yenilik sayesinde Garanti BBVA çatısı altında pek çok işlemi kolayca tamamlama imkanı bulacak.

Şubeye Gitmeden Onay

Şubeye Gitmeden Onay
Şubeye Gitmeden Onay

Atılan yeni adım ile birlikte, Garanti BBVA ile çalışan şirketler, dijital onay yeniliği sayesinde işlemlerini şubeye gitme zorunluluğu olmadan tamamlayabilecek. Hızlı ve güvenilir bir seçenek olması nedeniyle beğeni toplaması beklenen yenilik, şirketin çalıştığı şube tarafından hazırlanan sözleşmeyi firmanın yetkililerine onaya yollamasına da imkan tanıyor. Şirket yetkilileri, diledikleri taktirde sözleşmeleri aynı platformdan da görüntüleyebilecek.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın