Ana SayfaGündemGaranti BBVA Müşterilerine Dijital Onay Kolaylığı

Garanti BBVA Müşterilerine Dijital Onay Kolaylığı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti BBVA, bireysel müşterilerinin çok sayıdaki farklı sözleşme için kullanabildiği dijital onay imkanını KOBİ ve ticari firmalar için de geliştirerek önemli bir adım attı.

Garanti BBVA, bireysel müşterilerin yanı sıra KOBİ ve ticari firmalar adına da sözleşme kolaylıkları ortaya çıkararak kritik adımlar atmaya devam ediyor. Bireysel müşterilerin hesaplarında pek çok farklı sözleşme için kullanabildiği imkanı, KOBİ ve ticari firmalar için de geliştiriliyor. Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada tüzel firmalar, maaş sözleşmelerini artık Garanti BBVA Kurumsal Mobil üzerinden dijital onay yöntemi ile alabilecekler. Banka, Kurumsal Mobil uygulaması üzerinden yapabilecekleri sistemi entegre etti.

Kolayca Dijital Onay Verilecek

Kolayca Dijital Onay Verilecek
Kolayca Dijital Onay Verilecek

Garanti BBVA’nın tüzel müşterileri, Garanti BBVA Kurumsal Mobil sayesinde hem ilk maaş sözleşmelerini hem de sözleşme yenileme işlemlerini kolay bir şekilde yapma imkanı elde edecek. KOBİ ve ticari segmentte yer alan tüzel müşteriler, bu yenilik sayesinde Garanti BBVA çatısı altında pek çok işlemi kolayca tamamlama imkanı bulacak.

Şubeye Gitmeden Onay

Şubeye Gitmeden Onay
Şubeye Gitmeden Onay

Atılan yeni adım ile birlikte, Garanti BBVA ile çalışan şirketler, dijital onay yeniliği sayesinde işlemlerini şubeye gitme zorunluluğu olmadan tamamlayabilecek. Hızlı ve güvenilir bir seçenek olması nedeniyle beğeni toplaması beklenen yenilik, şirketin çalıştığı şube tarafından hazırlanan sözleşmeyi firmanın yetkililerine onaya yollamasına da imkan tanıyor. Şirket yetkilileri, diledikleri taktirde sözleşmeleri aynı platformdan da görüntüleyebilecek.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.