Ana SayfaBanka İş İlanlarıICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!
I

-

13 Kasım 2015 tarihinde bankamızın unvanı ICBC Turkey Bank Anonim Şirketi olarak değişen banka müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için Çağrı Merkezi Uzmanı alımı yapıyor.

ICBC Turkey, faaliyetlerini İstanbul’daki Genel Müdürlüğü, yurt çapındaki 39 Şubesi, 43 ATM’si, Mobil Şubesi ile müşterilere hizmeti daha çok hızlandırmak amacı altında telekomünikasyon ağını büyüterek çağrı merkezi uzmanı alımına başladı.

ICBC Turkey Bank, Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet gösteren ICBC Turkey, müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeksizin çok yönlü finansal hizmetler sunmaya devam etmek için İstanbul(Avr.)(Sarıyer) bölgelerinde alıma başladı.

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Hangi Şartları Arıyor?

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!
ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Hangi Şartları Arıyor?
  • Lisans mezunu,
  • Tecrübeli ya da tecrübesiz,
  • İngilizce bilen,
  • Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan,
  • Diksiyonu düzgün akıcı konuşabilen, iletişim yeteneği kuvvetli ve ikna yeteneği yüksek,
  • Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmaya önem veren,
  • Dikkatli ve titiz çalışabilen,
  • Vardiya sistemi ile çalışabilen,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, adaylar aranmaktadır.

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Uluslararası standartlar kapsamında müşteriye yönelik odak hizmetleriyle benimseyerek müşteri deneyiminde fark yaratmak, yasal mevzuat ve Bankanın prosedürleri doğrultusunda müşterilerin sorunlarına çözüm bulmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek.

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı alımları için son başvuru tarihi 23 Temmuz 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bank-a-s-cagri-merkezi-uzmani-2670528

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol