ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!

ICBC Turkey Bank, İstanbul için kapsamınsa Çağrı Merkezi Uzmanı alımı yaptığını duyurdu.

0
ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!
ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!

13 Kasım 2015 tarihinde bankamızın unvanı ICBC Turkey Bank Anonim Şirketi olarak değişen ICBC Turkey Bank, müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için banka iş ilanları kapsamınsa Çağrı Merkezi Uzmanı alımı yapıyor.

ICBC Turkey, faaliyetlerini İstanbul’daki Genel Müdürlüğü, yurt çapındaki 39 Şubesi, 43 ATM’si, Mobil Şubesi ile müşterilere hizmeti daha çok hızlandırmak amacı altında telekomünikasyon ağını büyüterek çağrı merkezi uzmanı alımına başladı.

ICBC Turkey Bank, Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet gösteren ICBC Turkey, müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeksizin çok yönlü finansal hizmetler sunmaya devam etmek için İstanbul(Avr.)(Şişli) bölgelerinde alıma başladı.

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Hangi Şartları Arıyor?

ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!
ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Hangi Şartları Arıyor?
  • Lisans mezunu,
  • Tecrübeli ya da tecrübesiz,
  • İngilizce bilen,
  • Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan,
  • Diksiyonu düzgün akıcı konuşabilen, iletişim yeteneği kuvvetli ve ikna yeteneği yüksek,
  • Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmaya önem veren,
  • Dikkatli ve titiz çalışabilen,
  • Vardiya sistemi ile çalışabilen,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, adaylar aranmaktadır.

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Uluslararası standartlar kapsamında müşteriye yönelik odak hizmetleriyle benimseyerek müşteri deneyiminde fark yaratmak, yasal mevzuat ve Bankanın prosedürleri doğrultusunda müşterilerin sorunlarına çözüm bulmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bank-a-s-cagri-merkezi-uzmani-2881444
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın