Garanti BBVA, Yatırım Uzmanı Alımı Yapıyor!

0
Garanti BBVA, Yatırım Uzmanı Alımı Yapıyor!
Garanti BBVA, Yatırım Uzmanı Alımı Yapıyor!

Türkiye kapsamında hizmet veren Garanti BBVA her daim yatırımlarını teşvik eden teknolojik ilerlemeleriyle birlikte uzman ekip kurma hedeflerinin büyümesi için müşteri hedefleriyle birlikte aynı doğrultuda ilerleme gösterecek Yatırım Uzmanı alımı yapıyor.

Yaygın tedarik ve bayi ağı bulunan ve geniş müşteri tabanına sahip olmasıyla bilinen Garanti BBVA, ticaret finansmanı ve alacak bazlı finansmanı ile gelişme göstermek adı altında yurt içi ve yurt dışı ticarette de finansman garantisi sağlamanın yanında alanında portföyü geliştirmek için İstanbul (Avr.) bölgesinde Portföy Yönetmeni alımı yapıyor

Garanti BBVA, Yatırım Uzmanı Alımı için Gereken Şartlar

Garanti BBVA, Yatırım Uzmanı Alımı için Gereken Şartlar
Garanti BBVA, Yatırım Uzmanı Alımı için Gereken Şartlar
  • 4 yıllık üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik, Ekonometri ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,
  • SPF Düzey 3 (SPK İleri Düzey) ve Türev Araçlar Lisanslarına sahip,
  • Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,
  • Pazarlama ve Satış konusunda istekli,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Analitik düşünebilen, iletişim ve ikna yeteneğine sahip.

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
  • Para ve sermaye piyasalarını izleyerek müşterilerine menkul kıymet alım/satımı konusunda bilgi verilmesi,
  • İşlem taleplerinin yerine getirilmesi,
  • Yatırım şubesine gelen, sorumlu olduğu şubelerin müşterileri ile henüz Garanti Yatırım müşterisi olmayan potansiyel müşterilerin yatırım ürünlerinin alım satım işlemlerinin koordinasyonundan ve kontrolü,
  • Yatırım ürünleri ile ilgili olarak yürütülen faaliyetlerin, kanunlara, yönetmeliklere, kurum politikalarına ve prensiplerine uygun olarak yapmak.

Garanti BBVA, Yatırım Uzmanı alımı için son başvuru tarihi 09 Temmuz 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-yatirim-yatirim-uzmani-2767386
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın