13 Milyon Çalışana Halkbank’tan Yüksek Nakit Destek Kredisi Açıklandı!

0
13 Milyon Çalışana Halkbank'tan Yüksek Nakit Destek Kredisi Açıklandı!
13 Milyon Çalışana Halkbank'tan Yüksek Nakit Destek Kredisi Açıklandı!

Türkiye içerisinde binlerce kişinin maddi anlamda mağdur olduğu şartlar altında Halkbank’tan özelde çalışan kesim için nakit destek kredisi tek bir şartla sağlanmak üzere açıklandı.

Banka üzerinde çalışan müşterilere tek bir şart altında 100.000 TL nakit destek kredisi sunan Halkbank, kreid paketleri arasında özel sektör çalışanları için ayrı bir paket tutuyor. Banka tarafından gelen sürekli güncellemeler ve yenilemeler sonucunda kredi paketinde özel sektör çalışanları için uygun koşullarda imkan yenilendi.

Nakit Destek Kredisinden Milyonlar Yararlanacak

Nakit Destek Kredisinden Milyonlar Yararlanacak
Nakit Destek Kredisinden Milyonlar Yararlanacak

Özel sektörde çalışmaya devam eden milyonlarca kişi nakit destek altında Halkbank şubelerinde başvuru yapabilecek ve banka özellikle özel sektör çalışanlarına yönelik düşük faizde 6 farklı ödemeyle kolaylık sağlıyor. Sağladığı ihtiyaç kredisinde imkan verildi. Diğer yandan bir başka avantaj ise ödeme seçeneklerinde ek erteleme fırsatını da sunması oldu.

Tek Şartın Olması Gerekiyor!

Tek Şartın Olması Gerekiyor!
Tek Şartın Olması Gerekiyor!

Tek şartın ne olması ve nasıl olması gerektiği üzerine açıklamalarda bulunan Halkbank açıklamalarında şunlara değindi:

“Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.”

Bankada 100.000 TL kredide kullanım alanında oluşum sağlama ödeme planında ve maliyet tablosunu resmi sitesinden paylaşarak duyurdu ve kredi kullanacaklar için bankanın sunduğu olanaklar ile nakit ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini de açıkladı. Başvurular hem şubelerden hem dijital kanallardan yapılabilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın