Azerbaycan Bankalar Birliği’nden Fidan Kampanyasına Destek!

0
Azerbaycan Bankalar Birliği'nden Fidan Kampanyasına Destek!
Azerbaycan Bankalar Birliği'nden Fidan Kampanyasına Destek!

Azerbaycan Bankalar Birliği, her geçen gün ağır tahribata yol açan yangın felaketinden dolayı oluşan tahribata yönelik fidan kampanyasına destek oldu.

Azerbaycan tarafından Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ağır etki yaratan yangında yaşanan ormanlık alanların tahribatı üzerine gelen fidan kampanyasına destek üzerine Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından yapılan açıklamada ise Azerbaycan için teşekkürleri sunmak amacıyla açıklamalarda şu ifadeler kullanıldı:

“Vermiş oldukları destek için Azerbaycan Bankalar Birliği’ne teşekkürlerimizi sunarız.” ifadeleri kullanıldı.

Azerbaycan Bankalar Birliği’nden 1 Milyon Fidan Kampanyasına Destek!

Azerbaycan Bankalar Birliği’nden 1 Milyon Fidan Kampanyasına Destek!
Azerbaycan Bankalar Birliği’nden 1 Milyon Fidan Kampanyasına Destek!

Azerbaycan tarafından Türkiye’de görülen yangın felaketine gönderdikleri itfaiye araçları dışında fidan kampanyasına da destek olmaları ile ormanların yeniden kazanılması için her türlü yardımda bulunan ülkeye Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından başlatılan 1 milyon fidan kampanyasına destek vermek için bağış kampanyası organize ettiğini açıklayarak desteklerini esirgememelerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Destek için Açıklamalar Yapıldı

Azerbaycan Bankalar Birliği’ne Destek için Açıklamalar Yapıldı
Destek için Açıklamalar Yapıldı

TBB açıklamasına göre ifadeler, Bankalar Birliği’nin kampanyasına destek geldi ve Azeri bankalardan gelen katkılarla çalışan kişi başına toplamda 5 adet fidan alınarak (fidan başına 10 TL) Türkiye Bankalar Birliği hesabında toplanan bağışa katkıda bulunuldu.

TBB açıklamasında, “Dost ve kardeş Azerbaycan’ın değerli bankalarının vermiş oldukları destek için Azerbaycan Bankalar Birliği’ne teşekkürlerimizi sunarız.” ifadelerine yer verildi.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın