Anasayfa Banka İş İlanları ING Bank Kobi Bankacılığı P. Yetkilisi Personel Alımları

ING Bank Kobi Bankacılığı P. Yetkilisi Personel Alımları

ING Bank Banka İş İlanları

1991 yılında kurularak bankacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ING Bank, 40’dan fazla ülkede iştiraki bulunan Hollanda kökenli bir bankadır.

Şeffaf ve avantajlı insan kaynakları politikaları ile ekibini büyütmek adına INGBank Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi personel alımları gerçekleştirmektedir. Antalya – Konyaaltı şubesinde görevlendirilmek üzere değerlendirilecek adaylar için banka iş ilanları kapsamında bazı şartlar koşulmaktadır.

Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi personel alımları için bankanın koyduğu ilk şart  bankacılık alanında  en az 2 yıl deneyimli kişilerin değerlendirmeye alınacağıdır. Ayrıca iş ilanları, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olunması şartını içermektedir.

Personel alımı gerçekleştirecek olan ING Bank, Antalya lokasyonunda hizmet eden, satış ve pazarlama konularında deneyim sahibi, hedef odaklı çalışabilecek kişileri banka iş ilanlarına yapacakları başvurularla değerlendirme almaktadır.

İş ilanında, iş başvurusu yapacak adaylar için belirtilen iş tanımıysa şu şekildedir; Çalıştığı şube Mikro Bankacılığı bünyesinde müşteriler için kaliteli ve etkin hizmetler sunulması, Genel Müdürlük, Bölge Müdürlüğü ve Şube Yöneticileri tarafından kendisine verilen hedef ve görevlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, görevler doğrultusunda şubenin satış faaliyetlerinin aktif bir şekilde gerçekleştirilmesi.

Üniversite mezunlarının dikkate alınacağı iş ilanı için başvurularınızı 26 Ağustos 2016 ve 2 Eylül 2016 tarihleri arasında yapmanız gerekmektedir. Personel alımı gerçekleştirecek bankanın çalışma saatleri iş ilanında  Haftaiçi 09.00 – 18.00 arası olarak belirtilmektedir.

INGBank Kobi Bankacılığı P. Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-kobi-bankaciligi-portfoy-yetkilisi-1637188?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1637188&refno=10526_19589

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

4 × three =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,767BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler