Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Kobi Bankacılığı P. Yetkilisi Personel Alımları

ING Bank Kobi Bankacılığı P. Yetkilisi Personel Alımları
I

-

ING Bank Banka İş İlanları

1991 yılında kurularak bankacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ING Bank, 40’dan fazla ülkede iştiraki bulunan Hollanda kökenli bir bankadır.

Şeffaf ve avantajlı insan kaynakları politikaları ile ekibini büyütmek adına INGBank Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi personel alımları gerçekleştirmektedir. Antalya – Konyaaltı şubesinde görevlendirilmek üzere değerlendirilecek adaylar için banka iş ilanları kapsamında bazı şartlar koşulmaktadır.

Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi personel alımları için bankanın koyduğu ilk şart  bankacılık alanında  en az 2 yıl deneyimli kişilerin değerlendirmeye alınacağıdır. Ayrıca iş ilanları, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olunması şartını içermektedir.

Personel alımı gerçekleştirecek olan ING Bank, Antalya lokasyonunda hizmet eden, satış ve pazarlama konularında deneyim sahibi, hedef odaklı çalışabilecek kişileri banka iş ilanlarına yapacakları başvurularla değerlendirme almaktadır.

İş ilanında, iş başvurusu yapacak adaylar için belirtilen iş tanımıysa şu şekildedir; Çalıştığı şube Mikro Bankacılığı bünyesinde müşteriler için kaliteli ve etkin hizmetler sunulması, Genel Müdürlük, Bölge Müdürlüğü ve Şube Yöneticileri tarafından kendisine verilen hedef ve görevlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, görevler doğrultusunda şubenin satış faaliyetlerinin aktif bir şekilde gerçekleştirilmesi.

Üniversite mezunlarının dikkate alınacağı iş ilanı için başvurularınızı 26 Ağustos 2016 ve 2 Eylül 2016 tarihleri arasında yapmanız gerekmektedir. Personel alımı gerçekleştirecek bankanın çalışma saatleri iş ilanında  Haftaiçi 09.00 – 18.00 arası olarak belirtilmektedir.

INGBank Kobi Bankacılığı P. Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-kobi-bankaciligi-portfoy-yetkilisi-1637188?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1637188&refno=10526_19589

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol