Denizbank Şube Operasyon Yöneticisi Personel Alımları

Denizbank Banka İş İlanları

Türkiye’de Sberbank of Russia’ya ait olarak faaliyet gösteren özel mevduat bankası Denizbank, bankacılık sektöründe birçok fırsatla müşterilerinin memnuniyetinin sağlanmasını hedeflemektedir.

Ayrıca yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da uluslararası hedefleri bulunan banka çeşitli eğitim programları, staj destekleri ve kariyer olanaklarıyla Türkiye’nin işçi istihdamını da sağlamaktadır. Bu doğrultuda personel alımları gerçekleştirmektedir.

Denizbank Şube Operasyon Yöneticisi Personel Alımları, Konya’da açılacak olan Yunak şubesi için gerçekleştirilecektir. Banka iş ilanları bağlamında görevlendirilmek üzere iş başvurusu yapacak adaylar; cari hesaplar, krediler, mali kontrol ve kambiyo konularında deneyimli olmalıdır.

Genel Müdürlük ve Şube Yönetiminin belirlediği hedeflere ulaşmak ve verilen görevlerin doğrultusunda planlama, organize etme, iletişim sağlama ve kontrol/koordinasyon gibi fonksiyonların yerine getirilmesinde rol oynayacak adaylar personel alımı için değerlendirilecektir.

Personel alımları için ayrıca kaynakların en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacak Şube Operasyon Yöneticileri aranmaktadır.

Banka iş ilanlarında belirtilen aday nitelikleri ise şu şekildedir; üniversite mezunu adaylar, en az 5 yıl bankacılık deneyimine sahip, şube operasyon süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen ve hakim, takım çalışmasına ayak uydurabilecek adaylar.

Denizbank personel alımı için yapılacak iş başvurusu detayları hakkında denizdekariyer instagram hesabı yoluyla da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca pozisyonu yakından tanıyabilir, sorularınızı da yöneltebilirsiniz.

Bankacılık alanında kariyer hedefliyorsanız ve bunu Denizbank bünyesinde ilerletmek istiyorsanız Denizbank bütün bunları sizlere sağlamaktadır.

Bankanın son başvuru tarihi 1 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir.

Denizbank Şube Operasyon Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/sube-operasyon-yoneticisi-konya-subesi-is-ilani/707567

İlgili:  Şekerbank Müşteri Temsilcisi Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.