Ana SayfaKredilerŞekerbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

Şekerbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Yüksek tutarlı ihtiyaçları söz konusu olduğunda nasıl bir kredi çekmesi gerektiğini ve hangi kredilerden faydalanması gerektiğini bilmeyenler için ipotekli ihtiyaç kredileri bankalar tarafından bu ihtiyacınızı karşılamak için çıkarılmıtır.

  İpotekli ihtiyaç kredileri yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için 36 aylık (istisnalar hari) vadelerle, sahip olduğunuz konutu ipotek ettirmeniz koşuluyla sizlere verilmektedir. Esasında ipotekli kredi çok fazla önerilmese de yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanımları için gerekebilmektedir.

  Şekerbank İpotekli İhtiyaç Kredisi, ipotekli kredi ürünlerinden bir tanesidir. Şekerbank’ın sunduğu bu ihtiyaç kredisi 10 bin TL ve üzeri tutardaki ihtiyaçlarınız için sizlere sağlanmaktadır. Kullanmak istediğiniz bu kredi için TL cinsinden kullanımlara izin verilmektedir. Teminata konu, konutun ipoteğe alınmasıyla ekspertiz değerinin %50’sine kadar ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

  36 aya varan vade seçenekleriyle sizlere sunulan ipotekli kredi, maksimum olarak 100 bin TL’ye kadar alınabilmektedir. Kredi için belirtilen faiz oranıysa %1,36’lık orandır.

  Ayrıca ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyenler için örnek bir ödeme planı da oluşturulmuştur. Örnek ödeme planı ise şu şekildedir;

  • 100.000 TL’lik kredi tutarı, 36 ay vade süresi ve %1,36 faiz oranıyla aylık taksitler 3.723,90 TL’dir. Alınacak ücretler 1.300 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,7963, yıllık toplam maliyet oranıysa %21,5559’dur.
  • Ayrıca standart ihtiyaç kredisi ürünlerinden farklı olarak ipotek söz konusu olduğu için ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti gibi masraflar alınmaktadır. (1.300 TL’nin bir kısmı bu ücretlerdir)

  Kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyenler Şekerbank şubelerini ziyaret edebilirler. Kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi için Şekerbank web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.