Yapı Kredi Banka İş İlanları

Yapı Kredi, kurulduğu günden bu yana hem ülke ekonomisinin kalkınmasında hem de bireylerin finansal ihtiyaçları söz konusu olduğunda finansal destekleriyle ön plana çıkan bankalardandır.

Banka en büyük 4. özel banka konuymuyla bankacılık sektöründe, uluslararası olarak da hizmet sağlamaktadır. Bankanın büyümeye devam ettiği günümüzdeyse kariyer fırsatlarıyla da birçok bireye istihdam sağlamaktadır.

Banka iş ilanları bağlamında Genel Müdürlük’te görevlendirilmek üzere Yapı Kredi Personel Alımları gerçekleştirilmektedir.

Yapı Kredi Personel Alımları 2016 Eylül ayı itibariyle başvurular kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bankanın görevlendirmek üzere aramakta olduğu takım arkadaşları Gider Uygunluğu Uzmanı pozisyonu için belirtilmektedir. Bu pozisyon doğrultusunda iş başvurusu yapmak isteyen adayların, bazı nitelikleri karşılaması gerekmektedir.

Banka iş ilanında belirtilen personel alımı için üniversiteleri 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmanız aranan ilk şartlar arasındadır. Ayrıca adayların iyi derecede İngilizce bilmesi de istenmektedir.

Personel alımı gerçekleştirecek bankanın diğer şartları ise; Microsoft Office programlarına hakim, tek düzen hesap planı hakkında bilgi sahibi, etkili iletişim becerileri bulunan ve uyumlu adaylar, problem çözme yeteneği güçlü, detaylara dikkat eden, analitik düşünebilen ve öğrenmeye açık bir şekilde sorumluluk üstlenebilen kişiler beklenmektedir.

Banka iş ilanına ait iş tanımı için bankanın ilan sayfasından detaylı bilgi almanız mümkündür. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için belirtilen çalışma yeri İstanbul’dur. Son başvuru tarihi 13 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir.

Bankanın diğer alanlarına ait ve açık pozisyonları için yine iş ilanı sayfasının sağ üst bölümünden göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi Personel Alımları 2016 Eylül, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-gider-uygunlugu-uzmani-1630029

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.