Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Personel Alımları 2016 Eylül

Yapı Kredi Personel Alımları 2016 Eylül

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Banka İş İlanları

Yapı Kredi, kurulduğu günden bu yana hem ülke ekonomisinin kalkınmasında hem de bireylerin finansal ihtiyaçları söz konusu olduğunda finansal destekleriyle ön plana çıkan bankalardandır.

Banka en büyük 4. özel banka konuymuyla bankacılık sektöründe, uluslararası olarak da hizmet sağlamaktadır. Bankanın büyümeye devam ettiği günümüzdeyse kariyer fırsatlarıyla da birçok bireye istihdam sağlamaktadır.

Banka iş ilanları bağlamında Genel Müdürlük’te görevlendirilmek üzere Yapı Kredi Personel Alımları gerçekleştirilmektedir.

Yapı Kredi Personel Alımları 2016 Eylül ayı itibariyle başvurular kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bankanın görevlendirmek üzere aramakta olduğu takım arkadaşları Gider Uygunluğu Uzmanı pozisyonu için belirtilmektedir. Bu pozisyon doğrultusunda iş başvurusu yapmak isteyen adayların, bazı nitelikleri karşılaması gerekmektedir.

Banka iş ilanında belirtilen personel alımı için üniversiteleri 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmanız aranan ilk şartlar arasındadır. Ayrıca adayların iyi derecede İngilizce bilmesi de istenmektedir.

Personel alımı gerçekleştirecek bankanın diğer şartları ise; Microsoft Office programlarına hakim, tek düzen hesap planı hakkında bilgi sahibi, etkili iletişim becerileri bulunan ve uyumlu adaylar, problem çözme yeteneği güçlü, detaylara dikkat eden, analitik düşünebilen ve öğrenmeye açık bir şekilde sorumluluk üstlenebilen kişiler beklenmektedir.

Banka iş ilanına ait iş tanımı için bankanın ilan sayfasından detaylı bilgi almanız mümkündür. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için belirtilen çalışma yeri İstanbul’dur. Son başvuru tarihi 13 Ekim 2016 olarak belirtilmektedir.

Bankanın diğer alanlarına ait ve açık pozisyonları için yine iş ilanı sayfasının sağ üst bölümünden göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi Personel Alımları 2016 Eylül, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-gider-uygunlugu-uzmani-1630029

 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.