Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Personel Alımları

Garanti Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Personel Alımları

-

Garanti Banka İş İlanları

Garanti Bankası, kurulduğu günden bugüne sosyal sorumluluk projeleri, Türkiye’nin birçok yerinde dağıtım kanalları, müşterilerine yönelik geliştirdiği ürünler bazında Türkiye’nin en prestijli bankalardan bir tanesidir.

Teknolojinin de etkin bir şekilde kullanımını sağlayan banka, gün geçtikçe daha büyük bir müşteri portföyü ve aktif büyüklük ile yolun devam etmektedir. Daha büyük bir aile olmayı planlayan Garanti Bankası personel alımları gerçekleştirmektedir.

Garanti Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Personel Alımları, bankacılık alanında müşterilerle etkin bir iletişim kurmayı gerektirmektedir. Bu pozisyon için yapılacak iş başvurusu için bankanın bazı şartları bulunmaktadır. Banka iş ilanları doğrultusunda, müşterilerin taleplerinin alınmasının ve taleplerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu tutulacak adaylar değerlendirilmektedir.

Ayrıca personel alımı yapılacak olan pozisyonda görevlendirilecek kişiler, ürünlerin satışına yönelik çalışmalar da gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası personel alımlarının olumlu sonuçlanması halinde görevlendirilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kişilerin kadrolu çalışanlar olarak bankada kariyerlerini sürdürmelerini sağlamaktadır.

İş başvurusu yapacak kişilerin ayrıca Çağrı Merkezi, Genel Müdürlük birimleri ve diğer şubelerde de devam etme imkanı bulunmaktadır. Bankanın personel alımı gerçekleştirdiği ilse Sivas’tır. Kriterlere uygun olarak görülmeniz halinde, sınav davetleri e-posta ve SMS yoluyla sizlere bilgilendirme sağlanmaktadır. İş ilanına başvuracak adaylarınsa lisans ya da meslek yüksekokul mezunu olmaları beklenmektedir. Henüz 30 yaşını aşmamış adayların başvuruları banka iş ilanları bağlamında değerlendirilmektedir.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş adaylar dikkate alınmaktadır. Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 günlük bir çalışma düzeni söz konusudur. İş ilanları hakkında detaylı bilgiye ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

Garanti Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://banka.yenibiris.com/garanti-bankasi/telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-is-ilani/374290

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler