Ana SayfaKredilerFinansbank Enpara’dan Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

Finansbank Enpara’dan Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Finansbank Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

  Bankaların birçoğundan kredi almak istediğinizde çeşitli kalemlerde ek masraflar ödemeniz ve krediyi daha sonra almanız gerekir. Ancak Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında herhangi bir şekilde masraf bulunmuyor. Masrafsız bankacılık sloganıyla yola çıkan Enpara kredi verirken de aynı anlayışla hareket ediyor. Bu bağlamda Finansbank Enpara ihtiyaç kredisinin masrafsız bir kredi olduğunu belirtebiliriz.

  Finansbank Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,29 olarak belirlenmiştir. Bu ihtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı değişken bir faiz oranı değildir. Yani krediyi kim çekerse çeksin bu kredi faiz oranından faydalanarak kredi çekebilir. Zira kredinin faiz oranı müşterinin durumuna göre belirlenmiyor.

  Enpara ihtiyaç kredisi için belirlenen esnek vade seçenekleri 1 ay ile 36 ay arasında değişiyor. Finansbank sayesinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin Enpara üzerinden kredi başvurusu yaparken 1 ay ile 36 ay arasında vade seçmesi de gereklidir.

  Normal şartlarda hayat sigortası yaptırmadığınız sürece birçok bankadan kredi çekemezsiniz. Ancak Finansbank Enpara ihtiyaç kredisinde sigorta masrafından da kurtulabiliyorsunuz. Öyle ki Finansbank Enpara ihtiyaç kredisi sigortasız olarak çekebileceğiniz bir kredidir. Bu kredi için hayat sigortası yaptırmanız gerekmiyor.

  Masrafsız ihtiyaç kredisi olan Enpara ihtiyaç kredisi sayesinde almış olduğunuz kredi için kredi tahsis ücreti ödemeniz de gerekmeyecektir. Bu sayede almış olduğunuz kredi için ek olarak yalnızca kredi faiz oranı ödersiniz.

  10 bin liralık bir kredi alıp Finansbank’a bunu 36 ayda geri ödemek gibi bir düşünceniz varsa bunu geri öderken ayda 364 lira taksit ödemeniz gereklidir.

  10 bin lira olarak aldığınız kredinin geri ödemesi için bankaya toplamda 13 bin 119 TL ödeme yaparsınız. Yani kredinin toplam faiz oranı miktarı 3 bin 119 TL oluyor. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...