Finansbank Enpara’dan Masrafsız İhtiyaç Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Finansbank Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Bankaların birçoğundan kredi almak istediğinizde çeşitli kalemlerde ek masraflar ödemeniz ve krediyi daha sonra almanız gerekir. Ancak Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasında herhangi bir şekilde masraf bulunmuyor. Masrafsız bankacılık sloganıyla yola çıkan Enpara kredi verirken de aynı anlayışla hareket ediyor. Bu bağlamda Finansbank Enpara ihtiyaç kredisinin masrafsız bir kredi olduğunu belirtebiliriz.

Finansbank Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,29 olarak belirlenmiştir. Bu ihtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı değişken bir faiz oranı değildir. Yani krediyi kim çekerse çeksin bu kredi faiz oranından faydalanarak kredi çekebilir. Zira kredinin faiz oranı müşterinin durumuna göre belirlenmiyor.

Enpara ihtiyaç kredisi için belirlenen esnek vade seçenekleri 1 ay ile 36 ay arasında değişiyor. Finansbank sayesinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin Enpara üzerinden kredi başvurusu yaparken 1 ay ile 36 ay arasında vade seçmesi de gereklidir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Normal şartlarda hayat sigortası yaptırmadığınız sürece birçok bankadan kredi çekemezsiniz. Ancak Finansbank Enpara ihtiyaç kredisinde sigorta masrafından da kurtulabiliyorsunuz. Öyle ki Finansbank Enpara ihtiyaç kredisi sigortasız olarak çekebileceğiniz bir kredidir. Bu kredi için hayat sigortası yaptırmanız gerekmiyor.

Masrafsız ihtiyaç kredisi olan Enpara ihtiyaç kredisi sayesinde almış olduğunuz kredi için kredi tahsis ücreti ödemeniz de gerekmeyecektir. Bu sayede almış olduğunuz kredi için ek olarak yalnızca kredi faiz oranı ödersiniz.

10 bin liralık bir kredi alıp Finansbank’a bunu 36 ayda geri ödemek gibi bir düşünceniz varsa bunu geri öderken ayda 364 lira taksit ödemeniz gereklidir.

10 bin lira olarak aldığınız kredinin geri ödemesi için bankaya toplamda 13 bin 119 TL ödeme yaparsınız. Yani kredinin toplam faiz oranı miktarı 3 bin 119 TL oluyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...